פארקר על הצילומים עם האקס קייטי, GF New Savannah

כל האקסים שלו חיים בתוכנית הקיץ החדשה של MTV בקהד שור מלא בדרמה, וזה לא מוציא מכלל אפשרות משולש אהבה ישן וטוב. פארקר ליפמן אמר "זה היה קשה" לבלות את הקיץ בבית שלו באגם עם החברה לשעבר קייטי קנהאם והחברה הנוכחית סוואנה גבריאלבראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"כלומר, בשבילי זה פשוט לא היה עמדה קלה להיות בו", הוא אומר. "[Katie] הוא מישהו שיצאתי איתו ושאהבתי בארבע השנים האחרונות", הוא ממשיך.

"ואז אתה מביא את סוואנה לתערובת שאיתה אני יוצא, היא החברה שלי. אז, יש לי שני אנשים שאכפת לי מהם תחת אותה קורת גג ואני צריך לנווט – ולשחק בקרת נזקים כל הזמן".

בקהד שור

בעוד שבעל משפחת רשת המזון המהיר התמודד עם הנשים בעבר ובהווה שלו, גם הנשים הרגישו מביכות להיכנס להופעה, בידיעה שהן עומדות לבלות יחד. קייטי מסבירה שהיציאה לאגם הייתה "חוויה אחרת", מכיוון שהיא הייתה כל כך רגילה לבלות שם עם פרקר כזוג במשך שנים

"פשוט הייתי צריך להחליט על מי אני אתעצבן?" היא חושפת. "כמו עם הילדה או איתו? ואני כאילו, זה הוא. זה אפילו לא היא", היא ממשיכה תוך שהיא מסבירה שהיא וסוואנה אפילו התחברו בזמן צילומי התוכנית.

באשר לסוואנה, היו לה רגשות גבוהים שנכנסה למסגרת קבוצתית שבה נכלל האקס של החבר שלה. "כשנכנסתי לזה, הייתי סופר עצבנית ומהוססת, ואז אני חושב שפעם הגעתי לשם וראיתי את פרקר וראיתי את קייטי והיה אלכוהול מעורב, בהחלט הייתי יותר בצד העימות", היא אומרת.

"זה היה מאוד מורט עצבים בוודאות כי היה לי הרבה מה להגיד ולא ידעתי איך להגיד את זה", היא ממשיכה.

קל לשאול, למה להזמין את האקס שלך ואת החברה הנוכחית שלך לחופשה ביחד? עם זאת, הנימוק של פארקר הוא די פשוט. "אני רוצה שיהיה לכולנו כיף", אומר יליד אטלנטה. "אז, זאת אומרת, לא יכולתי להזמין אף אחד מכם אבל רציתי כמו כולנו להסתדר".

בקהד שור משודר ב-MTV בימי חמישי בשעה 21:00 ET/PT.

קישור מקור