פדרו אומר לשנטל שהוא רוצה להתגרש

הוא רציני. שנטל המשפחה כוכב פדרו חימנו שאל את אשתו הפרודה, שנטל חימנו (לבית אוורט) לגירושים ביום שני, 22 באוגוסט, פרק של תוכנית הריאליטי שלהם.

"אני מרגיש שאנחנו הולכים בדרכים שונות בחיים. זה כבר לא אותו דבר", אמר יליד הרפובליקה הדומיניקנית, בן 30, לשנטל במהלך שיחה מתוחה על הספין-אוף. "אני לא יכול לעשות את זה יותר."

Discovery+

בעוד פדרו ביקש בעבר פרידה מאטלנטה, ג'ורג'יה, היא לא ציפתה ממנו לבקש גט.

"ממש רציתי לדעת אם אתה מעריך את הנישואים האלה והיית מוכן לעבוד עליהם, והתשובה היא לא", היא ענתה לו לפני שהתרחקה מהשיחה. "אז, אין שום דבר נוסף שאנחנו צריכים לדון בו."

עם זאת, היפהפייה הברונטית פקפקה במניעיו האמיתיים של פדרו לפרק את נישואיהם באידום וידוי עם מפיקים. "אני לא יכול לחשוב על שום דבר שעשיתי שמצדיק שפדרו יבקש ממני להתגרש", הסבירה שנטל. "רק התחלנו את ההפרדה הזו. אני מתחיל להאמין שהוא רק רצה להיות רווק כל הזמן הזה".

לפני שקיבל את החלטתו להתגרש, הזוג ניסה לגור בביתם המשותף ביחד, רק בחדרים נפרדים. עם זאת, פדרו הרגיש שנטל "לא נותן לו את המרחב" שהוא ביקש.

"אני מנסה לעשות את ההפרדה, כאן באותו גג, דברים לא עשו טוב כמו שציפיתי כי לא כיבדת את המרחב שלי," הוא המשיך. "הסיבה היחידה שאני רוצה לדבר איתך עכשיו היא כי אני מרגישה אמיתית, אני רוצה לצאת מהבית ואני רוצה להתגרש."

מוקדם יותר בפרק, פדרו נפגש עם עורך דין גירושין עפיה הינקסון לדון באפשרויות שלו לסיים את נישואיו. הוא נודע לו כי שנטל עדיין אחראית עליו מבחינה כלכלית במשך 10 שנים בשל תצהיר התמיכה שעליו חתמה לאחר שהשיג את הגרין קארד שלו.

הוא גם למד שהפרידה משנטל תהיה יקרה. "יש שני סוגים של גירושין. יש מה שאנחנו מכנים בלתי מעורער ומעורער", הודיע ​​לו הפרקליט. "עניינים ללא עוררין מהמשרד שלנו מתחילים ב-5,000 דולר. עניינים שנויים במחלוקת במשרד עורכי הדין שלי מתחילים ב-10,000 דולר."

בקשר אישר בעבר שפדרו הגיש בקשה להתגרש משנטל ב-27 במאי, לאחר שש שנות נישואים.

קישור מקור