פדרו של המשפחה שנטל מבקר את עורך דין הגירושין על רקע פיצול

קבלת החלטות. המשפחה שנטל כוכב פדרו חימנו ביקר עורך דין גירושין על רקע הפרידה שלו מאשתו הפרודה, שנטל חימנו (לבית אוורט).

ב קליפ טיזר לפרק של יום שני, 22 באוגוסט, בתוכנית TLC, פדרו, בן 30, הודה שנישואיו "לא עובדים" שבועות ספורים לאחר פרידתם. הוא הוסיף כי שנטל, בן 31, "לא נותן לו את המרחב" שביקש. "היא לפעמים כועסת מאוד," אמר פדרו במהלך וידוי. "ולפעמים היא מנסה להיכנס לחדר שלי."

יליד הרפובליקה הדומיניקנית נראה אז נוהג לפגישתו עם עורך דין גירושין עפיה הינקסון. "אני כאן היום כדי לקבל אפשרויות בנוגע להגשה ולפרידה שלי וללמוד קצת יותר על גירושין", הסביר. "כמו כן, לעורכת הדין הזו יש התמחות בהגירה ואני רוצה לדבר איתה על המעמד שלי בארצות הברית".

במהלך הפגישה, הסביר עורך הדין כי שנטל עדיין מחויבת לתמוך כלכלית בפדרו מכיוון שהיא חתמה על תצהיר תמיכה שיימשך 10 שנים לאחר שהשיג את הגרין קארד שלו. "גירושים לא משנים את ההתחייבות הכספית", אמרה, וציינה שהיא תהיה אחראית עד שהחוזה ל-10 שנים יפוג או שפדרו יהפוך לאזרח ארה"ב.

TLC

"אני רק רוצה להיות הוגן. אני לא רוצה להיות אדם כזה שרוצה לקחת הכל. 50/50, זהו", אמר פדרו.

לאחר מכן הסבירה עפיה את מחשבותיה על הגירושין בכתב וידוי. "הוא זכאי לדברים מסוימים ללא קשר לסטטוס ההגירה שלך", אמרה. "זה מצער שכשאתה בא לכאן, הרבה אנשים חושבים שאתה עושה את זה מתוך כוונות רעות. אני חושב שהכרת הזכויות שלך, שהוא יבין מה הוא יכול ומה לא יכול לקבל זה חשוב”.

פדרו, בן 30, הגיש בקשה לגירושין משנטל לאחר שש שנות נישואים ב-27 במאי.

כמו כן הוצאו אז צווי מניעה הדדי, שקבעו כי האקסים – שעשו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי בעונה 4 של ארוסת 90 הימים – "נמנעו מלעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, משמיץ, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד השלילי".

שישה שבועות לאחר שסוכן הנדל"ן הגיש תביעת גירושין, שנטל הגישה תביעות נגד משלה ב-7 ביולי. היא האשימה את פדרו ב"ניאוף" ו"יחס אכזרי" בניירת, בעוד יליד ג'ורג'יה טען גם ש"נישואיהם מופרעים באופן בלתי הפיך עם אין תקווה לפיוס". צווי המניעה נכנסו לתוקף ב-22 ביולי, על פי ניירת שהושגה בלעדית על ידי בקשר.קישור מקור