פדרו, שנטל של המשפחה קיבל צווי מניעה

פיצול מגעיל! שנטל המשפחהשל פדרו חימנו ו שנטל אוורט קיבלו צווי מניעה הדדיים על רקע גירושיהם, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

על פי מסמכים משפטיים שהגיעו לידי בקשר, צווי איסור הפרסום קובעים שגם ג'ימנו בן ה-30 וגם אוורט בן ה-31 חייבים להתרחק מבתיהם וממקומות העבודה שלהם. גם כוכבי ה-TLC אינם רשאים ליצור קשר זה עם זה בשום אופן.

חימנו, שהגיש את העתירה, הסכים להתרחק מהבית בו גר עם אוורט במהלך הנישואים. בנוסף, אוורט הסכים לשלם 7,500 דולר שכר טרחת עורך דין לג'ימנו. צווי המניעה נכנסו לתוקף ב-22 ביולי.

הזוג לשעבר ערך את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי בעונה 4 של ארוס בן 90 יום, שתיעד את 90 הימים שקדמו לחתונתם ב-25 במרץ 2016. דרמת הנישואים והמשפחתיות שלהם המשיכו להיות מתועדות ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? והספין-אוף, שנטל המשפחה.

באדיבות פדרו חימנו/אינסטגרם

יליד הרפובליקה הדומיניקנית הגיש בקשה לגירושין מאוורט ב-27 במאי וטען שנישואיהם היו "שבורים באופן בלתי הפיך", על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר. הזוג לשעבר נפרד ב-27 באפריל.

הן לג'ימנו והן לאוורט הוצא צו מניעה הדדי בזמן ההגשה. האקסים "נמנעו מלעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, משמיץ, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד הנגדי, נמנע מלמכור, לשעבד, לסחור, להתקשר למכירה או להיפטר בכל דרך אחרת הוצאת מתחום השיפוט של בית המשפט כל רכוש השייך לצדדים למעט במהלך העסקים הרגיל, המאופק מביטול או שינוי ביטוח בריאות, רכב או חיים עבור הצדדים ונמנע מניתוק או ניתוק של השירותים הביתיים, לרבות אך לא מוגבל לחשמל, גז, מים וטלפון", לפי המסמכים.

בנוסף, חימנו ביקש שימוע חירום וטען כי אוורט משך לכאורה מעל 257,000 דולר מהחשבון העסקי המשותף שלהם במסגרת ההגשה. הוא המשיך וטען כי אשתו הפרודה העבירה לכאורה את כספיהם המשותפים לחשבון על שמה ואחותה חורף אוורט'השם של. עם זאת, בקשתו לשימוע חירום נדחתה על ידי שופט ב-31 במאי.

ב-7 ביולי, אוורט הגישה תגובה וטענה שג'ימנו בגד בה במהלך נישואיהם. יליד גאורגיה ציטט את הסיבות לפיצול שלהם כ"ניאוף על ידי העותרכמו גם "יחס אכזרי" מצדו, כולל "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי". איש הטלוויזיה גם טען שנישואיהם "שברו ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

קישור מקור