פוטושופ מפורסמים נכשל לאורך השנים - קלואי, קיילי ועוד

פוטושופ מפורסמים נכשל לאורך השנים – קלואי, קיילי ועוד

תמונה מושלמת? לא כל כך! כשלים בפוטושופ הפכו נפוצים בעולם האליטות ההוליוודיות בעידן האינסטגרם. עריכה דיגיטלית יכולה לגרום לסלבריטאים להיראות ללא רבב בלחיצת כפתור, אבל לפעמים האפקטים נלקחים קצת רחוק מדי, ומעריצים כמעט תמיד מבחינים בטעויות.

בעוד כמה סלבס – אוהבים מייגן טריינור, קרי וושינגטון ו זנדאיה – היו קולניים לגבי צילום בפוטושופ במגזינים ובקליפים במהלך השנים, אחרים הם אלה שעושים את עריכת התמונות במדיה החברתית. משפחת קרדשיאן-ג'נר, למשל, הפכה לשמצה בזכותה תמונות בפוטושופבמיוחד כשהם לובשים ביקיני.

קלואי קרדשיאן עלתה לכותרות באפריל 2021 כאשר תמונה לא ערוכה שלה לובשת בגד ים בהדפס צ'יטה עלתה ברשת. על פי הצהרה מאת סמנכ"ל השיווק של KKW Brands, טרייסי רומולוס, התמונה שותפה בטעות. "התמונה הערוכה בצבע צולמה של קלואה במהלך מפגש משפחתי פרטי ופורסמה לרשתות החברתיות ללא רשות בטעות על ידי עוזר", אמרה עמוד שישי. "קלואה נראית יפה, אבל זו זכותו של בעל זכויות היוצרים לא לרצות שתמונה שלא נועדה להתפרסם."

במהלך השנים, מייסדת Good American ואחיותיה ספגו אש על כך שנראו ערכו יתר על המידה את הפוסטים שלהם ברשתות החברתיות. בעקבות מחלוקת הביקיני, קלואה התבטאה והתייחסה למה היא לא רוצה שתמונה "היפה" תשתף עם מעריצים.

"בתור מישהי שנאבקה עם דימוי גוף כל חייה, כשמישהו מצלם אותך שלא מחמיאה בתאורה גרועה או לא לוכדת את הגוף שלך כמו שהוא אחרי שעבד כל כך קשה כדי להגיע לזה – ואז משתף את זה לעולם – צריכה להיות לך הזכות המלאה לבקש שזה לא ישותף – בלי קשר למי שאתה", כתב כוכב הריאליטי באינסטגרם. "אני, כמובן, לא מבקש סימפטיה אבל אני מבקש לקבל הכרה על היותי אנושי. אני לא מושלם אבל אני מבטיח לך שאני מנסה כל יום לחיות את חיי בצורה הכי כנה שאפשר ובאמפתיה ובאדיבות. זה לא אומר שלא עשיתי טעויות. אבל אני לא הולך לשקר. זה כמעט בלתי נסבל לנסות לעמוד בסטנדרטים הבלתי אפשריים שהציבור כל הציב לי".

ה-E! אישיות היא לא היחידה שהוזעקה ונאמרה לאחר שערורייה הקשורה לתמונה.

גלול דרך הגלריה שלנו כדי לראות את הפוטושופ המפורסמים הגדול ביותר שנכשל במהלך השנים!קישור מקור