פול, בניה של קארין באומנה

ארוס בן 90 יום כוכבים פול שטאהל ו קארין שטאהלההבנים של פייר ואיתן, מצליחים בטיפול אומנה בתוך מאבק המשמורת המתמשך שלהם נגד שירותי הגנת ילדים (CPS), אומר מקור בלעדית בקשר.

"הבנים משגשגים מאוד והשתנו מאוד", מספר המקורב על פייר, בן 3, ואיתן, בן 23 חודשים. "הם אהובים מאוד, אכפת להם ומחובקים על ידי משפחה שלמה."

המקור מוסיף כי משפחת האומנה "לא [on] מדיה חברתית בכלל [with] אותם", מה שהיה "טוב" עבור הבנים.

פול, 39, וקארין, 26, נאבקים על משמורת על ילדיהם מאז יוני 2022. שני הילדים הושמו תחת השגחת CPS באותו חודש, זמן קצר לפני שדווח על פייר כנעדר ביוני 2022. המרכז הלאומי לנעדרים ילדים מנוצלים שלחו התראה של נעדר לבנם הבכור של הזוג לשעבר, בטענה שהוא היה עם פול בזמן היעלמותו. באותו זמן, אחיו הקטן של פייר, איתן, כבר הוכנס לאומנה.

פול החזיר את פייר כמעט חודש לאחר מכן לאמו, שמסרה אותם לאחר מכן ל-CPS. פייר התאחד אז עם אחיו באותה משפחת אומנה.

הזוג לשעבר ערך את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי באוגוסט 2017 במהלך העונה הראשונה של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. לאחר שנפגש באינטרנט ורדף מערכת יחסים למרחקים ארוכים, פול נסע לברזיל לפגוש את קארין באופן אישי. הם קשרו את הקשר בנובמבר 2017, ואחריו קארין ילדה את פייר במרץ 2019. מאוחר יותר הם קיבלו את פני איתן בפברואר 2021.

בדצמבר 2021 הופץ באינטרנט סרטון של פול וקארין באמצע עימות אלימות במשפחה בביתם בקנטקי. בקליפ שנצפה על ידי בקשר, קארין תפסה לכאורה את בעלה דאז בשיער לפני שתפסה אותו סביב צווארו והטיחה אותו על הספה. פייר היה בחדר בזמן המריבה. ‏

שעה בלבד לאחר המריבה, קארין הגיבה לכאורה לטענות על אלימות במשפחה על ידי שיתוף פוסט סתמי בפוסט אינסטגרם שנמחק כעת. "אתה יודע מתי ניסית הכל? וכשאני אומרת הכל, זה כל מה שאתה יכול לדמיין ואחר כך קצת", כתבה, על פי צילום מסך שהגיע לידי הבלוגרית ג'ון ייטס. "הלילה הקודם ביליתי ער והרהר על כל מה שעברתי ודברים רבים, זה היה לאהבת הילדים שלי וזה תמיד יהיה עבורם וזה לעולם לא ישתנה. התעוררתי נחושה, ביקשתי גט, נכון, גט. [Now] מה יקרה לי, אני לא יודע אבל אלוהים יודע. כרגע, אני רק רוצה שהחיים של משפחתי ובמיוחד של אמא שלי יחזרו לביתי ותתחיל את חיי מחדש…"

היא המשיכה, "אני אחזור עוד יום לדבר איתך… מעכשיו אני הולכת לפרוק ולומר הכל, כל הפסקים והטיפות ב-i [sic]. תודה מראש על התמיכה…”

הזוג נפרד סופית בעקבות הקרב הפיזי.

בעקבות הפילוג ביניהם, פול קיבלה משמורת על בניהם. עם זאת, גם פול וגם קארין איבדו את המשמורת ביוני 2022. "קארין קראה לבתי המשפט שפול ניסה לרצוח אותה", אמר פול לבלוגר ג'ון בספטמבר 2022. "כשזה קרה, השופט התעצבן ולקח את הילדים הרחק גם מפול וגם מקרין ואפילו מאמו של פול."

פול לא ראה את בניו מאז שחזר לברזיל בספטמבר 2022. בינתיים, קארין נשארה בארצות הברית ורשאית לבקר את בניהם רק פעם בשבוע. גם פול וגם קארין טענו ש-CPS התייחס אליה בצורה לא הוגנת בגלל שהיא מהגרת.

בנובמבר, פול אמר שהוא וקארין עובדים "כצוות" בתוך שלהם מאבק משמורת.

באדיבות פול סטאהל/אינסטגרם

"אני וקארין חברים, אנחנו מדברים כל הזמן, אנחנו טובים", אמר אז לג'ון. "אני אומר לקארין, אולי אנחנו צריכים לערב את שגרירות ברזיל בשלב זה."

בנובמבר 2022, אם לשניים יצרה דף GoFundMe כדי לבקש תרומות כדי לעזור לה לשלם עבור עורך דין בתוך תיק המשמורת. "שני הילדים הברזילאים שלי נלקחו ממני על ידי CPS אמריקאי כי אני ובעלי התווכחנו מול הילדים שלנו [sic]", היא כתבה בזמנו באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה. "הם לא יתנו לי הזדמנות להחזיר את הילדים שלי".

לכוכבי הריאליטי היה דיון נוסף בבית המשפט ב-11 בינואר. בזמנו, מקורב סיפר באופן בלעדי בקשר שפול וקארין "שניהם היו אשמים" בדרמה שהובילה למאבק המשמורת שלהם עם CPS.

"הם לא היו צריכים לפרסם את החיים הפרטיים שלהם ברשתות החברתיות. זה עדיין דבר ארוך וממושך", אמר הגורם בתיק בית המשפט, והוסיף כי בניהם היו "הקורבנות היחידים" במצב.

קישור מקור