פול, קארין 'שניהם אשמים' בתוך קרב משמורת

ארוס בן 90 יום כוכבים פול שטאהל ו קארין שטאהלה "שניהם היו אשמים" בדרמה שהובילה למאבק המשמורת שלהם עם CPS על הבנים פייר ואיתן, אומר מקור בלעדי בקשר.

"הם לא היו צריכים לפרסם את החיים הפרטיים שלהם ברשתות החברתיות. זה עדיין דבר ארוך ומתמשך", אומר מקורב על תיק בית המשפט, ומוסיף כי "הקורבנות היחידים" הם "התינוקות החפים מפשע המתוקים שמעולם לא ביקשו כל זה".

המקור מוסיף כי בעוד פייר, בן 3 ואיתן, בן 22 חודשים, שניהם אוהבים את הוריהם "מאוד", הבנים "מסתדרים כל כך טוב" ב"טיפול במשפחה מאוד אוהבת ודואגת".

המקורב גם מזכיר שפול אפילו קיבל פעם אזהרה על ידי "עורך דין ממונה חכם" שאמר לו, "אם אתה לא רוצה עוד בעיות, אל תערב את הממשלה ותתרחק מהמדיה החברתית עם הבעיות האישיות שלך. ”

חדשות פרצו לראשונה של ארוס בן 90 יום קרב המשמורת הממשמש ובא של הזוג ביוני 2022, לאחר שהמרכז הלאומי לנעדרים ומנוצלים שלח התראה על נעדר עבור פייר. הפוסטר כלל גם תמונה של פול, בן 39, מכיוון שהילד בן ה-3 נחשב בחברת אביו. הסיבה שחשבו שפייר נעדר הייתה בגלל שהוא ואחיו, איתן, כבר היו במעצר של CPS באותה עת.

פייר נמצא בסופו של דבר ב-3 ביולי 2022, כך אישרה משטרת מטרו לואיוויל בקשרואמר כי הוא "מאתר ובטוח" וכי תיקו של הנעדר נסגר נכון לאותו מועד.

"הוא עשה את ההחלפה עם הוריו והוריד את פייר יחד עם הדברים של פייר בפארק מקומי", אישר מקור בנפרד ל בקשר על פול שהוריד את פייר לאמו, מרי שטאהל, בזמן. "אמא של פול [Mary] קיוותה שהיא תוכל להחזיק את פייר עד יום שני, אבל CPS אספה את פייר מביתה מוקדם ביום ראשון בערב".

ימים ספורים לפני שאושר כי פייר הוחזר בשלום, פול פנה לאינסטגרם כדי לתקוף את מצב המשמורת הנוכחי שלו, וטען שאם ההורים "ייקחו את ילדיהם, יש לאפשר לסבא וסבתא משמורת". עם זאת, איתן ופייר הועברו לטיפולה של משפחת אומנה במקום סבא וסבתא מצד אבא.

שלושה חודשים לאחר מכן, פול גילה שהוא וקארין עכשיו "עובדים כצוות" כדי להחזיר את בניהם וטרק את שירותי הגנת הילדים על כך שלא אפשרו לקארין לבלות יותר זמן עם בניהם בתוך מאבק המשמורת.

"היא עדיין רואה את הילדים שלנו רק יום אחד בשבוע למשך שעה אחת אם יש להם זמן", אבא של שני מעריצים עדכן באוקטובר 2022 באמצעות הסטוריז שלו באינסטגרם. "לקארין יש שלושה מטפלים, עשתה את הסמים שלה [and] שיעורי אלכוהול אבל בגלל שהיא ברזילאית, היא זוכה ליחס שונה. הם אפילו ביטלו את הדרכונים של הילדים שלנו ואמרו שהם לא יכולים לחזור לברזיל”.

פול וקארין הוצגו למעריצים במהלך העונה הראשונה של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים, שהוצגה לראשונה באוגוסט 2017. הסדרה תיעדה את יליד קנטקי כשהוא נסע לאזור מרוחק של אזור האמזונס כדי לפגוש את קארין בפעם הראשונה. לאחר שהתחתנו בנובמבר 2017, בני הזוג קיבלו את פניהם של פייר במרץ 2019 ואת איתן בפברואר 2021. עם זאת, הם התמודדו עם בעיות רבות בנישואיהם ה-on-off.

באדיבות פול סטאהל/פייסבוק

ה ארוס 90 יום: לפני ה-90 יום הבוגרים התפצלו סופית בדצמבר 2021 לאחר שסרטון עלה באינטרנט שנראה כמתעד מריבה ביתית לכאורה. בקליפ בן 10 השניות שנצפה על ידי בקשר, נראתה קארין תפסה את פול בשיערו לפני שאחזה בו סביב צווארו והטיחה אותו על הספה, בעוד בנם הבכור, פייר בן אז בן שנתיים, היה בקרבת מקום בסלון. לא ידוע מתי צולם הסרטון הויראלי שמעורר חששות.

בעקבות המריבה, נראתה קארין התייחסה להאשמות על אלימות במשפחה בהצהרת אינסטגרם שנמחקה מאז.

"אתה יודע מתי ניסית הכל? וכשאני אומר הכל, זה כל מה שאתה יכול לדמיין ואחר כך קצת", כתב יליד ברזיל ב-17 בדצמבר 2021, על פי צילום מסך שהגיע לידי הבלוגר, ג'ון ייטס. "הלילה הקודם ביליתי ער והרהר על כל מה שעברתי ודברים רבים, זה היה לאהבת הילדים שלי וזה תמיד יהיה עבורם וזה לעולם לא ישתנה. התעוררתי נחושה, ביקשתי גט, נכון, גט. [Now] מה יקרה לי, אני לא יודע אבל אלוהים יודע. כרגע אני רק רוצה שהחיים של המשפחה שלי ובמיוחד של אמא שלי יחזרו לבית שלי ותתחיל את החיים שלי מחדש".

בנוגע לתיק המשמורת הממשמש ובא, פול עדכן את עוקביו כי "עתיד ילדיו" אמור להיקבע בבית המשפט ביום רביעי, 11 בינואר.

"אני אשתתף כמעט עם קארין. אנחנו מתפללים לטוב", כתב דרך האינסטגרם יום קודם לכן. באשר לקארין, היא שיתפה גיוס כספים של GoFundMe באמצעות מדיה חברתית בתקווה לקבל תרומות עבור "עורך דין שיחזיר את ילדיה".קישור מקור