פטריק ותאילנדים קונים בית בנבאדה

ממשיכים למעלה! ארוס בן 90 יום כוכבים פטריק מנדס ו תאי רמון רכשו בית מושלם למשפחתם הגדלה בהנדרסון שטופת השמש, נבדה, על פי שטר שהושג באופן בלעדי על ידי בקשר.

כתב האחריות הרשום תחת שמות הזוג העונה 9 מציג מחיר רכישה של 530,900 דולר. שלושת חדרי השינה, שלושה חדרי אמבטיה, בית דו-קומתי כולל תקרות מקומרות גבוהות, מגורים דו-מפלסים ונוף דשא מטופח יפה.

הנכס בגודל 1,907 מ"ר כולל גם מטבח מרווח, חללי בילוי גדולים פנימיים וחיצונים ותוספות יוקרה כמו פאנלים סולאריים ובריכה נוצצת. בינתיים, בקומה העליונה, לתאייס ופטריק יש סוויטה ראשית גדולה לחלוק – עם חדר אמבטיה ענק המעוטר בכיורים שלו ושלה.

לזוג TLC לא ייגמר מה לעשות שכן הכתובת החדשה שלהם ממוקמת במרחק של דקות ספורות ממקומות חמים אינסופיים של הסטריפ של לאס וגאס. הזוג גילה לראשונה למעריצים שהם עברו לנבאדה בעונה 9, ששודרה באוגוסט. במהלך ספיישל האיחוד, הזוג גם הטיל את הפצצה שהם מצפים לילדם הראשון המשותף.

Discovery+

פטריק גילה מגזין וגאס כי השניים עברו למקומם ב"ריצת ניסיון באפריל", לפני ביצוע הרכישה ב-5 ביולי.

"הרגשתי קצת אשמה שלקחתי את תאייס ממקום אחד למקום אחר. אני חושב שהמהלך עצמו שיפר את מערכת היחסים שלנו", אמר לפרסום. "[I am from here but] כשהיינו כאן לשהייה קצרה [and] יוצאים למועדונים, אני חושב שהתפיסה היא שאם תעבור לכאן, אלה יהיו החיים שלך. הייתי חייב שהיא תאמין שאנחנו יכולים לחיות כאן".

בעוד שרירן לשעבר השאיר את זה לאשתו הברזילאית לקבל את ההחלטה הסופית, ה ארוס בן 90 יום אלום הוסיף, "כשהיינו בהשכרה לטווח קצר במשך שלושה חודשים, בערך שישה שבועות, היינו בקוסטקו [where] היא העלתה שעדיף לחיות כאן".

"הנה יש לנו עוד אנשים שיתמכו בנו", הוסיפה האם המצפה בזמן שחשפה את תאריך הלידה שלה בנובמבר. "בדאלאס. יש לי רק שני חברים ולפטריק אין אף אחד שם. יש לנו כאן שלוש חברות בהריון".

מעבר דירה היה נושא מרכזי עבור הלהבות הבינלאומיות כשהן הופיעו בסדרה ארוכת השנים. עם הגעתה הראשונית של תאייס לארצות הברית, היא התיישבה עם פטריק באוסטין, טקסס, עד שהזוג עבר באמצע העונה לדאלאס.

ברגע שהם הגיעו לעיר החדשה שלהם, תאייס לא התביישה להראות את מורת רוחה מהבית והרגישה שהוא קטן יותר מהבית באוסטין. הפרטים יהפכו לנקודת מחלוקת עיקרית במערכת היחסים כאשר פטריק התחילה לאבד את סבלנותה עם ארוסתו דאז.

"גדלתי בפארק קרוואנים. וזה היה עם שישה אנשים, מה שאומר שכולם חולקים חדרי שינה", הסביר יליד מסצ'וסטס במהלך פרק ביוני 2022. "כשמגיע מנקודת המבט הזו, כאילו, זה פשוט מעצבן אותי. וזה דגל אדום ענק בשבילי. זה אתה יודע, בית של כמעט מיליון דולר!"

קישור מקור