פיוד עם ניקולה פלץ עם ויקטוריה בקהאם: השמועות מוסברות

פיוד עם ניקולה פלץ עם ויקטוריה בקהאם: השמועות מוסברות

דרמה משפחתית? יש שמועות גדולות על כך ניקולה פלץ וחמות ויקטוריה בקהאם הם סכסוכים. המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים עד כה.

האם ניקולה פלץ וויקטוריה בקהאם מתקוטטים?

ספקולציות שלשחקנית וחמותה למעצבת האופנה היה ביניהם דם רע החלו להסתחרר ב-4 באוגוסט לאחר עמוד שישי דיווח כי הצמד "לא יכול לסבול אחד את השני ולא לדבר". בעוד שלא ניקולה ולא ויקטוריה דיברו בפומבי על שמועות ריב, המקור חשף שהמתח ביניהן התחיל בתוך מוטל בייטס נישואיו של אלום ל ברוקלין בקהאם.

"לא דיברו איתו הרבה בחודשים האחרונים", עמוד שישי דיווחו, כשהמקור שלהם חושף כי יש "דרמה קטנונית ללא הפסקה" בתוך המשפחה.

מה אמר ניקולה פלץ על שמועות הפיוד?

בין השמועות, ניקולה שיתף פוסט סתמי באינסטגרם ב-5 באוגוסט, שבו נראה היה שהיא מזילה כמה דמעות.

"לפעמים קשה לי להראות את החלקים העצובים שבי. גדלתי עם שבעה אחים ושני הורים מאוד חזקים, עשה אותי ממש קשוחה, הם תקעו בי כדי לא לתת לאנשים להפיל אותי או לפגוע לי בלב. זה גרם לי להקים קיר כזה כדי להגן על עצמי במיוחד בתעשייה הזו", כתב ניקולה את הצילום. "לכולנו יש ימים שבהם אנשים גורמים לך להרגיש רע וזה בסדר להיפגע מזה. פשוט חשבתי שאכתוב משהו כי אני אף פעם לא מראה את הצד הזה שלי כאן. רציתי להראות את הצד הזה שבי. אני אוהב את כולכם כל כך ומעריך מאוד את כל התמיכה שלכם. זה אומר כל כך הרבה כשאתם אדיבים בדף שלי, אני רוצה שתדעו שאני רואה אתכם, אני שומע אתכם, וזה אומר לי הרבה."

ברוקלין, מצדו, הגיב על הפוסט וכתב: "יש לך את הלב הכי מדהים xx. אני כל כך אוהב אותך xx."

עם זאת, מאוחר יותר היא הכחישה את הריב במהלך ראיון עם מגווןשפורסם ב-10 באוגוסט. ניקולה טענה שהשמועות התחילו לאחר שהחליטה ללבוש שמלת כלה של ולנטינו במקום אחת שוויקטוריה עיצבה.

"הלכתי וממש רציתי, ואז כמה חודשים לאחר מכן, היא הבינה שהאטלייה שלה לא יכולה לעשות את זה, אז הייתי צריכה לבחור שמלה אחרת. היא לא אמרה שאתה לא יכול ללבוש את זה; לא אמרתי שאני לא רוצה ללבוש את זה", נזכרה השחקנית. "שם זה התחיל, ואז הם רצו עם זה."

ברוקלין צלצלה והוסיפה, "למדתי שהם תמיד ינסו לכתוב דברים כאלה. הם תמיד ינסו להפיל אנשים. אבל כולם מסתדרים, וזה טוב".

כמה זמן ניקולה פלץ וברוקלין בקהאם היו ביחד?

ניקולה וברוקלין התחילו לצאת לראשונה באוקטובר 2019, אבל פרסמו את הרומן שלהם לציבור בינואר 2020. ביולי אותה שנה, בני הזוג הודיעו שהם התארסו בשקט חודש לפני כן.

"החדשות המרגשות ביותר!! לא יכולנו להיות מאושרים יותר מכך ש[email protected] ו[email protected] מתחתנים!" ויקטוריה משותף דרך אינסטגרם ביולי 2020 כאשר מברכים את הזוג המאושר. "מאחלת לך כל כך הרבה אהבה וחיים שלמים של אושר. כולנו אוהבים את שניכם כל כך x."

ניקולה וברוקלין הלכו רשמית במעבר באפריל השנה.

"למעשה הייתי די רגוע לגבי כל העניין", אמרה ויקטוריה הטלגרף הבריטי של התלבושת שלה בחתונה במהלך ראיון ביוני. "זה היה היום של ניקול וברוקלין, לא עלינו. רק רציתי להרגיש בנוח – וידעתי שיהיה חם".קישור מקור