פיט דוידסון, אמילי רטאייקובסקי במשחק ניו יורק ניקס: תמונות

פיט דוידסון, אמילי רטאייקובסקי במשחק ניו יורק ניקס: תמונות

ליל הדייטים! פיט דיווידסון ו אמילי רטאייקאוסקי ישב ליד בית המשפט משחק הכדורסל של ניו יורק ניקס ביום ראשון, 27 בנובמבר, כשהרומנטיקה שלהם ממשיכה להתחמם.

גם השחקן, 29, וגם הדוגמנית, 31, נהנו מבירה והתכרבלו בזמן שצפו בניקס מגלמים את ממפיס גריזליס במדיסון סקוור גארדן. אמילי הייתה צרורה בז'קט חום של North Face עם ג'ינס ומגפיים עם עקבים גבוהים בעוד פיט בחר בקפוצ'ון ומכנסי טרנינג. הקומיקאי גם התהדר במראה המיוחד שלו: משקפי שמש בפנים.

הזוג המתהווה ישב ליד בן סטילר ושלו אשה, כריסטין טיילוראיתו דיברו מספר פעמים במהלך משחק הכדורסל.

זה בקושי היציאה הפומבית הראשונה של פיט ואמילי ביחד. הם נראו יחד לראשונה בתחילת החודש כשהם מחזיקים ידיים בברוקלין במה שנראה כמו דייט. אז, אמרו מקורות סגנון חיים אך ורק זה אמילי "בהחלט בעניין" של פיט. אולם, ה הגוף שלי המחבר היה "קיווה שהם יוכלו לעוף מתחת לרדאר לזמן קצר" עכשיו כשהדברים ביניהם "הסתלקו" בציבור.

"הם נצפו בארוחת ערב רומנטית ביחד", אמר המקורב על הטיול הראשון שלהם. "הם נפגשו דרך חברים משותפים מאז שהם מטיילים באותם מעגלים בניו יורק."

ימים לאחר הדייט הראשון שלהם, הזוג נצפה מחובק בניו יורק ב-16 בנובמבר, לפי סרטון שהושג על ידי TMZ.

מערכת היחסים המתהווה הזו מגיעה מיד לאחר שאמילי הגישה בקשה לגירושין מ-eבעל זר סבסטיאן בר-מקלר ב-8 בספטמבר, לאחר ארבע שנות נישואים, על פי רישומי בית המשפט המקוונים שהושגו על ידי סגנון חיים. מייסד Inamorata עדיין לא דיבר בפומבי על הסיבה מאחורי הפרידה שלהם, אבל אבני חן לא חתוכות המפיק לכאורה בגד באמילי "מספר רב של פעמים", גילה מקור בקשר בחודש אוגוסט.

"אני מרגישה את כל הרגשות," אמרה אמילי הבזאר של הרפר בראיון ב-20 באוקטובר לגבי הגירושין. "אני מרגיש כעס, עצב. אני מרגישה התרגשות. אני מרגיש שמחה. אני מרגיש ריחוף. כל יום הוא שונה."

היא הוסיפה, "הדבר הטוב היחיד שאני יודעת זה שאני מרגישה את כל הדברים האלה, וזה נחמד כי זה גורם לי להאמין שאני אהיה בסדר".

פיט, מצדו, נקשר לאחרונה קים קרדשיאן. הם התחילו לצאת אחרי שנפגשו על הסט של סאטרדיי נייט לייב באוקטובר 2021 והיו חם וכבד במשך כמעט תשעה חודשים עד שהחליטו לעשות זאת "פיצול ידידותי" באוגוסטאשר מספר מקורות אישרו סגנון חיים בזמן.

גלול דרך הגלריה כדי לראות תמונות של אמילי ופיט במשחק של ניו יורק ניקס.

קישור מקור