פיט דוידסון בדיחות על חיי המין, הנרתיק של קים קרדשיאן

חם וכבד! פיט דיווידסון התבדח על כמה שהוא ראה חברה קים קרדשיאןהנרתיק של במהלך הופעת הבכורה שלו על קרדשיאנס סיום עונה.

"פיט, בוא הנה, אתה חייב לפגוש את פאקסי. Paxy עבד איתי בתור אודיו [for] 14 שנים מ מתעדכן עם הקרדשיאנים. היא יודעת הכל עלי. היא כנראה ראיתי את הנרתיק שלי", אמרה קים, 41, ל- סאטרדיי נייט לייב אלום, בת 28, בזמן שישבה על כיסא הווידוי שלה במהלך הפרק ב-16 ביוני.

"יותר ממני?" שאל פיט בערמומיות בעודו עומד מחוץ למצלמה, ורמז על חיי המין הלוהטים שלהם. קים הגיבה בחיוך ענק, "לא יותר ממך… אבל היא כנראה ראתה את זה."

באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

לאחר שפקסי הבטיחה שהיא לא ראתה את האזור הפרטי של קים לאחר יותר מעשור שהכירו אחד את השני, מייסד SKKN צייץ, "לא ראית את הנרתיק שלי? נגיע לשם, לוקח זמן להתחמם עד לראות את הנרתיק שלי. אבל אתה יכול לחפש באינטרנט."

חילופי ה-NSFW התרחשו במהלך סצינת פוסט קרדיטים לאחר סיום העונה של Hulu. פיט מעולם לא הופיע במצלמה, אבל הנוכחות שלו הייתה חזקה לאורך העונה כשקים חשפה פרטים על הרומן שלהם.

מערכת היחסים של יוצר הסקימס וכוכבת Big Time Adolescence, שהתחילה זמן קצר אחרי שהאורחת קים אירחה SNL באוקטובר 2021, הפתיע מעריצים בעקבות ה הפיצול של כוכב הריאליטי מ קניה ווסט. אולם, ה אָנוֹכִי הסופרת פרצה על הנוכחות המיוחדת של פיט בחייה.

"פיט הוא אדם כל כך טוב. אני אפילו לא יכול להסביר את זה. יש לו את הלב הכי טוב ותמיד חושב על הדברים הקטנים", הסבירה קים בפרק הקודם של הקרדשיאנסמזכיר את "הדברים הכי חמודים, הכי קטנים" שהוא העניק לה, כמו הממתק האהוב עליה.

לפני שקים שפכה את כל התה על מערכת היחסים שלה פיט, היא הודתה שהיא שומרת על דברים קצת יותר פרטיים עם מלך סטטן איילנד שַׂחְקָן.

"אני כן חושב שאני מחזיק קצת יותר קרוב ללב שלי בהיבטים מסוימים של מערכת היחסים שלי עם פיט", הסביר יליד קליפורניה ל הודה קוטב בפרק בפודקאסט "Making Space" באפריל 2022. "זה מרגיש טוב רק לדעת שיש לנו את החיבור הזה, ויש לנו את הבועה הקטנה שלנו של עולם יחסים שאנחנו חיים בו, כאילו, לא הרבה אנשים יודעים על."

קישור מקור