פיט דוידסון, קים קרדשיאן 'נפרדו כידידים' בעקבות פיצול

אקסים ידידותיים! פיט דיווידסון ו קים קרדשיאןמערכת היחסים של זה הייתה "נהדרת כל עוד היא נמשכה, אבל למרבה הצער, זה אף פעם לא היה רומן אהבה לנצח", אומר מקור בלעדית בקשר.

לשעבר סאטרדיי נייט לייב מצחיקמן, בן 28, "בהחלט נהנה מהרומנטיקה הסוערת, ובאמת היו לו רגשות כלפי קים, אבל הוא התעייף מכל ההייפ ומאורח החיים המאוד ציבורי", מוסיף המקורב. "העולם הזה של להיות ב-24/7 הוא בדמה של קים, זה בא לה בטבע שני. הפרסום הוא הפרנסה שלה, לא של פיט".

למרות שפיט וה קרדשיאנס כוכב, 41, בסופו של דבר הפסיק את זה אחרי פחות משנה ביחד, ה מלך סטטן איילנד לשחקן "אין חרטות", מבטיח המקור. "יש לו אהבה אליה. הוא אומר שהוא אדם טוב יותר בשביל להכיר את קים, אבל הוא מחויב לקריירת משחק הוליוודית רצינית. זה הפוקוס שלו".

פיט ואם לארבעה ילדים, שחולקת את הילדים נורת', סיינט, שיקגו ומזמור עם הבעל לשעבר קניה ווסט, "נפרדו כידידים", מציין המקורב. "פיט אומר שתמיד תהיה לו אהבה לקים, ולהיפך."

בעוד שהלהבות הקודמות סיימו את הדברים ביחסים טובים, התגובה של קניה הייתה פחות מסנטימנטלית. בפוסט שנמחק מאז יום שני, 8 באוגוסט, באינסטגרם, הראפר "שבח לאל" שיתף גיליון מדומה של ה"ניו יורק טיימס" עם כותרת בשם "סקיט דיווידסון מת בגיל 28".

כפי שהמעריצים יודעים, "Skete" היה הכינוי שקניה העניק לפיט לאחר הפוסטים המתוקשרים שלו על הקומיקאי ויחסיו עם קים. עם היעדרותו של פיט בכל צורות המדיה החברתית, ה גופים, גופים, גופים כוכב מעולם לא פרסם שום דבר בתגובה לקניה.

עם זאת, חברו של פיט דייב סירוס שיתף שיחה לכאורה באמצעות אינסטגרם בין השניים, שבה פיט הגן על קים.

חוסה לואיס מגאנה/AP/Shutterstock

"יו, זה סקטה," נכתב בהודעה הראשונה לכאורה. "אתה יכול בבקשה לקחת שנייה ולהירגע? זה 8 [a.m.] וזה לא חייב להיות ככה. קים היא ממש האמא הכי טובה שפגשתי אי פעם. מה שהיא עושה בשביל הילדים האלה מדהים, ואתה כל כך בר מזל שהיא אמא של הילדים שלך, החלטתי שאני לא אתן לך להתנהג אלינו ככה יותר וגמרתי לשתוק. תגדל את האף".

קים הגישה בקשה לגירושין מקניה בפברואר 2021 מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום החל לצאת עם פיט באוקטובר 2021 לאחר שהזוג הופיעו יחדיו סאטרדיי נייט לייב. אחד מהרגעים היותר בולטים שלהם כזוג היה נוכח 2022 Met Gala ביחד בספטמבר.

קישור מקור