פיט דיווידסון נצפה עם בנה של קים קרדשיאן: תמונות

יום בעיר? פיט דיווידסון נצפה מחזיק ידיים עם קים קרדשיאןהבן הבכור של, סנט ווסטבזמן קניות בלוס אנג'לס.

ה סאטרדיי נייט לייב אלום, בן 28, לבוש בנינוחות במכנסיים קצרים ירוקים וטי שחור גדול מדי עם כובע בייסבול. בינתיים, סיינט, בת 6, לבשה מכנסיים קצרים כחולים רויאל עם חלק עליון תואם וקרוקס שחורים. השניים דפדפו בין רוכלי רחוב בלוס אנג'לס ונתפסו ב-Instagram Stories של קונים אחרים.

באדיבות מאיירה אנג'ליק/אינסטגרם/@mayra_angelique

"זו לוס אנג'לס בשבילך. שופינג ופיט דיווידסון ממש מולנו עם סיינט", כתב משתמש כתב את הסיפור שלו לצד האימוג'י הצחוק.

בינתיים, אחר הקניט את מלך סטטן איילנד שחקן והשווה את התלבושת שלו ל"מכנסי החינוך הגופני שלהם בתיכון".

זה היה רק ​​בשבוע שעבר יליד סטטן איילנד ואישיות Hulu נצפו כשהם מציגים מחשב כף יד גדול בעקבות צילומי הסקימס שלה. מלבד להיראות מוכנים לצילום בתלבושות אופנתיות, בני הזוג גם התהדרו בלוקים בלונדיניים תואמים כשהם החזיקו ידיים באהבה.

היציאה הפומבית של בני הזוג מהרשימה מגיעה על רקע הדיווח של קים על המסך על "איך זה הלך עם פיט" במהלך פרק 8 של הקרדשיאנסשהוקרן בבכורה ביום חמישי, 2 ביוני.

"פשוט חשבתי, כאילו… שמעתי על ה-BDE הזה. [I] צריך לצאת לשם", הסביר מייסד סקימס בכתב וידוי עם מפיקים. "אני צריך פשוט, כאילו, להתחיל להקפיץ את… אני פשוט הייתי DTF בעצם." קים גם התוודתה בפני אחיותיה בסצנה נפרדת שהיא "קיימה את הסקס הטוב ביותר בחייה בשנות ה-40 לחייה".

קים גם חשפה שהקומיקס ביקש מייגן פוקס למספר שלה לפניה SNL אירוח הופעה באוקטובר 2021. The הגוף של ג'ניפר השחקנית סגרה אותו ואמרה לו שזה "לעולם לא יקרה".

בנוסף לסנט, קים חולקת את הבנות נורת', 8 ושיקגו, 4, וכן את הבן Psalm, 3, עם הראפר קניה ווסט. הזוג שנישא במאי 2014, הגיש בקשה לגירושין בפברואר 2021. לאחר המילוי, קים לא הייתה רווקה זמן רב שכן היא עוררה לראשונה שמועות על היכרויות עם הגבר המצחיק בסוף אוקטובר 2021.

באפריל 2022, מעריצים בעלי עיני נשר הבחינו בראשי התיבות "KNSCP" המקועקעים על צווארו של פיט כשעזב את התוכנית שלו, Netflix Is A Joke: The Festival at the Hollywood Bowl, מה שעורר ספקולציות שהדיו החדש של הקומיקאי היה לכבוד ילדיה של חברתו.

זו לא תהיה אמנות הגוף הראשונה שלו שהוקדשה לאיל היופי של KKW. במהלך הופעה על המופע של אלן דג'נרס מוקדם יותר באותו חודש, היא חשפה שהחבר שלה קיבל מותג לכבודה.

"זה אומר, 'הילדה שלי היא עורכת דין'," ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום אמר למארח אלן דג'נרס. באשר למה הוא קיבל מותג ולא קעקוע רגיל, היא הסבירה, "בגלל שהוא בתהליך של להיפטר מחבטות הידיים והצוואר שלו, אז הוא כמו, 'אני לא רוצה להיות מסוגל להיפטר מזה. או לכסות את זה, ופשוט רציתי שזה יהיה שם כצלקת עליי'”.

קישור מקור