פיידון מגלה אם הוא היה 'נלחם' באבא קודי

מוזר! נשות אחות כוכב פידון בראון גילה אם הוא "ילחם" באביו, קודי בראוןבתוך הריב והניכור ביניהם.

Paedon, 24, לקח טיק טוק להשתתף במגמת הווידאו שבה משתמשים צילמו את תגובתם לשאלה, "האם היית נלחם באבא שלך אם הוא ידפוק את החברה שלך?"

"אוי לא. לא, לא הייתי עושה זאת", אמר תושב סולט לייק סיטי בקליפ שלו ביום רביעי, 21 בדצמבר. "זה יהיה למעשה התאמה בתולי. אבא שלי, קודי והאקס שלי? בהצלחה לשניכם. שיהיה הכי כיף בעולם".

קודי, 53, חולק את פאדון בנוסף לילדים מיקלטי, גוונדלין, אספין, יסבל וטרולי בראון עם אשתו לשעבר כריסטין בראון.

Paedon הוא לא היחיד מבין בישול עם רק כריסטין הילדים של הכוכב לדבר על אביהם באינטרנט. מוקדם יותר באותו יום, אחותו גוונדלין, בת 21, הודתה בסרטון יוטיוב שקודי לא "מגיע אליהם באופן פעיל". לא רק זה, אלא שהיא אפילו הטיחה את אשתו הרביעית – ועכשיו היחידה – רובין בראוןלאחר צפייה בעונה 17, למרות שציינו כיצד ילדי בראון "למעשה" אף פעם לא צופים בתוכנית.

באדיבות Paedon Brown/Instagram

"אני כן מרגיש פחות עם רובין מלראות את זה", התוודה כוכבת הריאליטי הטרייה. "אבל אני מרגיש שזה לא מאוד הוגן מצדי, כי אני ממש לא אוהב אותה כאדם."

פרשנותם של הצעירים ברשתות החברתיות הגיעה ממש בעקבות הדרמה המשפחתית שלהם, אשר נשות אחות מעריצים צפו בהתפתח בסדרת הריאליטי המצליחה של המשפחה. למרות שכריסטין, בת 50, הודיעה על הפרידה שלה ושל קודי בנובמבר 2021, צופי TLC לא ראו את עזיבתה את הקבוצה הפוליגמית עד לבכורת העונה ה-17.

כזכור מעריצים, כריסטין האשימה את בעלה לשעבר בהעדפה של רובין, 44, על פני נשות האחיות האחרות בפרק הראשון הדרמטי.

"אני חושבת שיש לו אישה אהובה, ובגלל זה כל זה הוא כמו שזה," אמרה האם לשישה במהלך וידוי באותה תקופה. "וכנראה, אני לא מתייחס אליה מספיק טוב."

בתגובה, מייסד My Sisterwife's Closet טען שדעתה של כריסטין אינה "תלונה חדשה שקודי מעדיף [her]."

עד סוף העונה, קודי איבד את רוב נישואיו הרוחניים. ב-9 בדצמבר, בקשר פרסמה באופן בלעדי את החדשות שאשתו השנייה, ג'נל בראון, בסופו של דבר "גדלו" מאיש העסקים, והם התפצלו. פחות משבוע לאחר מכן, טיזר עבור חלק 1 של נשות אחיות: אחת על אחת ספר-כל פרק 18 בדצמבר חשף שקודי סיים את נישואיו עם אשתו הראשונה מרי בראון.

במהלך החלק הראשון של ספר הנפץ, קודי האשים את כריסטין בכך שהפסיקה את הפיוס שלו עם הבעלים של ליזי'ס Heritage Inn, 51, ותייג את תושב יוטה כ"שחקן משחק".

"מהזמן [Christine and I] אנחנו נשואים [there was] מָנִיפּוּלָצִיָה. פיטום. התפרצויות זעם. רק דברים של התנהגות", טען. "חלק מהמשחקים שהתרחשו היו דברים כמו כשעברנו לפלגסטף, אריזונה, ניסיתי להתפייס עם מרי. מרי נתנה לי את מתנת יום ההולדת המגניבה הזו, ואני במקום הזה, אומרת לג'אנל, כריסטין ורובין שאולי אני אתפייס עם מרי. וכריסטין איבדה את זה ביום הזה."

קישור מקור