פלורנס פאה בסצנת הסקס של הארי סטיילס בסרט "אל תדאגי יקירי"

טריילר מהביל עבור אל תדאגי יקיריבכיכובה פלורנס פו ו הארי סטיילס, עלה לאינטרנט כמו מאש במאי השנה. בקליפ, הארי, המגלם את ג'ק, מבצע סקס אוראלי על פלורנס, המגלמת את אשתו אליס. למרות הסצנה הלוהטת שיוצרת באזז אפילו יותר עבור אוליביה ווילדמותחן בבימויו, פלורנס מתעקשת שלסרט יש יותר מה להציע מזה.

"כשזה מצטמצם לסצנות הסקס שלך, או לראות את הגבר המפורסם ביותר בעולם נופל על מישהו, זו לא הסיבה שאנחנו עושים את זה. זו לא הסיבה שאני בתעשייה הזו", ה נשים קטנות שחקנית, 26, אמרה בראיון עם הבזאר של הרפר פורסם ביום שלישי, 16 באוגוסט.

"ברור שהטבע של העסקת כוכב הפופ המפורסם ביותר בעולם, אתה הולך לנהל שיחות כאלה", הוסיפה פלורנס. "פשוט לא על זה אני הולך לדון כי [this movie is] גדול וטוב מזה. והאנשים שעשו את זה גדולים וטובים מזה".

ה מידסומר הכוכבת המשיכה והסבירה מדוע היא נמשכה לדמותה של אליס. "אני מניחה שבכל הסרטים שלי יש את האלמנט הזה של נשים שנאלצות לפינה, נאלצות לחוות דעה, נאלצות לדרך חיים", ציינה פלורנס. "ואז סוף סוף, משהו נסדק."

יליד אוקספורד, בריטניה, קיבל במקור את התפקיד של באני, דמות משנית. עם זאת, עקב מגיפת COVID-19 ושינויים בלוחות הזמנים, ניתנה לה ההזדמנות להתמודד עם אליס. "זו הייתה חיה אחרת," הודתה פלורנס, אבל זה לא הרתיע אותה. "אני אוהבת לשחק אישה במצוקה", היא הבטיחה.

אל תדאגי יקירי יגיע לבתי הקולנוע ביום שישי, 23 בספטמבר.

באותו ראיון, פלורנס אמרה הצהרה נדירה על מערכת היחסים שלה בת כמעט שלוש שנים עם שחקן עמית זאק בראף. לאחר שעורר שמועות מפוצלות בחודשים האחרונים, ה אלמנה שחורה האישיות אישרה את הפרידה שלהם.

"ניסינו לעשות את ההפרדה הזו מבלי שהעולם יידע, כי זו הייתה מערכת יחסים שלכולם יש דעה עליה", הביעה פלורנס, בהתייחסה לתגובת הנגד סביב פער הגילאים של הזוג בן 21 השנים.

Shutterstock (2)

"פשוט הרגשנו שמשהו כזה באמת יעשה לנו את היתרון בכך שלא יהיו מיליוני אנשים שיגידו לנו כמה הם שמחים שאנחנו לא ביחד", המשיכה. "אז עשינו את זה. אני אוטומטית מקבל גוש גרון כשאני מדבר על זה".

זאק, 47, מצידו טרם הגיב בפומבי על הפיצול ביניהם.

קישור מקור