פלורנס פו, זאק בראף נפרדים אחרי 3 שנים: הצהרה

זה נגמר. פלורנס פו גילתה שהיא ו זאק בראף סיימו את מערכת היחסים שלהם אחרי כמעט שלוש שנים של זוגיות.

תוך כדי דיבור עם הבזאר של הרפר במאמר שפורסם ביום שלישי, 16 באוגוסט, Pugh, 26, שיתף כי הזוג קרא לזה לפרוש מוקדם יותר השנה.

"ניסינו לעשות את ההפרדה הזו מבלי שהעולם יידע, כי זו הייתה מערכת יחסים שלכולם יש דעה עליה", נשים קטנות אמרה שחקנית. "פשוט הרגשנו שמשהו כזה באמת יעשה לנו את היתרון בכך שלא יהיו מיליוני אנשים שיגידו לנו כמה הם שמחים שאנחנו לא ביחד. אז עשינו את זה. אני אוטומטית מקבל גוש גרון כשאני מדבר על זה".

פלורנס וזאק, בני 47, היו קשורים רומנטית לראשונה בשנת 2018, אם כי הזוג עשה מאמץ פעיל לשמור על מערכת היחסים שלהם מחוץ לאור הזרקורים.

Shutterstock (2)

הם החלו לפרסם תמונות אחד עם השני באינסטגרם ב-2019, אבל שניהם לא דיברו רשמית על מערכת היחסים שלהם עד סוף דצמבר של אותה שנה, כאשר אל תדאגי יקירי השחקנית הגנה על הרומנטיקה שלהם ועל פער הגילאים שלהם של 21 שנים מוחא כפיים לטרול.

"עצירה ראשונה, מרק כדורי מצה. #curingjetlag101," פירנצה תיארה תמונה שלה מחוץ למעדנייה של גרינבלט בלוס אנג'לס. לאחר מקרצף אלום הגיב עם אימוג'י של נסיך, משתמש אחד ברשתות החברתיות ענה לזאק, "אתה בן 44". לאחר מכן היא סגרה את השנאה, וכתבה, "ובכל זאת הוא קיבל את זה," עם אימוג'י יד בסדר.

ה אלמנה שחורה השחקנית המשיכה להיות פתוחה יותר עם הרומנטיקה שלהן ככל שחלפו השנים. "יש לי הזכות לבלות ולהיות עם ולצאת עם כל מי שאני רוצה", אמרה במהלך ראיון איתו Elle בריטניה. במאי 2021. "תמיד מצאתי את החלק הזה של מה שאנשים עושים ממש מוזר. אני שחקן כי אני אוהב לשחק ולא אכפת לי שאנשים צופים בדברים שלי, אבל לאנשים אין זכות לחנך אותי על החיים הפרטיים שלי".

פירנצה עורר שמועות מפוצלות במאי 2022 כאשר צצו תמונות שלה נעים עם וויל פולטר. בתמונות שצולמו מהטיול שלהם באיביזה עם חברים, השחקנים נראו נוחים יחד כשהם בילו בחוץ.

זמן קצר לאחר הדיילי מייל שיתפה את התמונות, פלורנס לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי להתייחס לספקולציות.

"זה נהיה קצת טיפשי עכשיו. לא, וויל פולטר ואני לא יוצאים", היא התחילה. "הלכנו לים עם החברים שלנו, שתמיד נמצאים במרחק של כחצי מטר מאיתנו בכל תמונה, אבל נחתכו/מסגרו אותם בחוכמה כדי שזה ייראה אחרת. אתה יכול ממש לראות את החבר הכי טוב שלי בפינה של כל כך הרבה יריות ואת הזרוע של ארצ'י בצדדים."

"אני מבין שהאופי של העבודה הזו הוא שלפעמים אתה מקבל את הפרטיות שלך מבולדו לחלוטין על ידי פפראצי, אבל להמציא את החומר הזה בעצם עושה יותר נזק מתועלת", המשיכה פלורנס. "תודה שאמרת שאנחנו נראים סקסיים… לא אומר שאנחנו עושים את הסקסיות."

קישור מקור