פרחח פיט משבח את הריקוד 'היפה' של הבת שילה

אבא תומך! בראד פיט עשה ציטוט נדיר על בתו שילה ג'ולי-פיט ושיבחו הריקוד ה"יפה מאוד" שלהשעלה לכותרות לאחרונה.

"זה מעלה דמעה בעין, כן," רכבת קליע שחקן, 58, סיפר בידור הערב בהקרנת הבכורה של הסרט בלוס אנג'לס ביום שני, 1 באוגוסט.אני לא יודע מאיפה היא השיגה את זה. אני מר שתי רגל שמאל כאן."

גם בראד סיפר ET שהוא "אוהב" כשהילדים שלו "מוצאים את הדרך שלהם, מוצאים דברים שהם מתעניינים בהם ופורחים".

בן 16 – אותו בראד חולק עם אשתו לשעבר אנג'לינה ג'ולי – הראתה לראשונה את תנועות הריקוד שלה בסרטון TikTok ויראלי כעת של "בערך הזמן הארור". במאי, חשבון מעריצים של הנערה שיתף מחדש את הקליפ של הריקוד שלה, והמעריצים נכבשו על ידי כישורי ההיפ הופ האפיים שלה.

Shutterstock (2)

במרץ, אמר מקור בקשר ששילה הייתה "באמת טובה" בריקוד, והתייחסה לזה כ"אהבתה העיקרית כרגע". המקורב הוסיף, "היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, לשחרר ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

המקור הסביר כי שילה מסוגלת לזכור בקלות את השגרה, "שאנג'י אוהבת כי היא אומרת שלא לה ולא לבראד יש את הכישרון הזה". הם גם שיתפו, "שילה באמת יכול לזוז. אנג'י ובראד מתרשמים, הם לא יכלו להיות גאים יותר".

סרטונים אחרים של שילה עולה על רחבת הריקודים מאז עלו ברשת. במאי, היא גם התנדנדה ל הסינגל "Shivers" וחודש לאחר מכן, ה כוכב מתחיל המשיך הלאה ל "ווגאס" של פסקול.

גם בראד וגם אנג'לינה, 47, שותקים בדרך כלל כשזה מגיע לדבר על הילדים שלהם בראיונות – הזוג גם משתף מדוקס20, פאקס18, זהרה17, נוקס14 ו ויויאן, 14 – ידוע שהשחקנים חולקים את הציטוט הנדיר על הגזע שלהם. ה Maleficent השחקנית, למשל, שיבחה את שילה באוגוסט 2020 על שהעניק לה השראה לתפקיד ב איוון האחד והיחיד.

"טוב, שילה לפני שנים אמרה לי שהיא קראה ספר שהיא אהבה והיא רצתה שאקרא אותו", אמרה אנג'לינה בידור הערב בזמן. "קראתי את זה לבד ואז הסתכלנו על חלק ממנו יחד ודיברנו על למה היא אהבה את זה. ואז, שאלתי אם זה נעשה – כמוך – לסרט, וגיליתי שהוא די בעבודות אבל קצת לא [been] להבין. … זה סיפור מאוד מיוחד. זה סיפור אמיתי חשוב ואני חושב שזה מהדהד את כולנו".

קישור מקור