פריאנקה צ'ופרה על תגובה 'כואבת' על שימוש בפונדקאית

נהיה גלוי לב. פרייאנקה צ'ופרה נפתחת על המסע הקשה שלה להפוך לאמא.

ה קוונטיקו שחקנית – שקיבלה את פני הבת מלטי עם בעלה, ניק ג'ונהסבינואר 2022 – חשפה שהיא התמודדה עם תגובה נגדית על כך שילדתה את בתה באמצעות פונדקאית.

"פיתחתי מסתור קשה כשאנשים מדברים עליי", סיפרה פרייאנקה, בת 40 ווג הבריטי בראיון שפורסם ביום חמישי, 19 בינואר, והוסיפה כי היא הואשמה ב"מיקור חוץ" להריון שלה.

היא הודתה שזה "כואב" לשמוע אנשים דנים בבתה. "אני כמו, 'תרחיק אותה מזה'. אני יודע איך זה הרגיש להחזיק את ידיה הקטנות כשהן ניסו למצוא את הוורידים שלה. אז לא, היא לא הולכת לרכל", אמרה פריאנקה. "הייתי ממש מגונן על הפרק הזה בחיי עם הבת שלי. כי זה לא קשור רק לחיים שלי. זה גם שלה."

בעוד שפריאנקה בוחרת לשמור את הסיבה שבגינה בחרה לקבל את פני בתם באמצעות פונדקאות פרטית, היא אמרה שחוותה "סיבוכים רפואיים".

"זה היה צעד הכרחי, ואני כל כך אסירת תודה שהייתי במצב שבו יכולתי לעשות את זה", אמרה. "הפונדקאית שלנו הייתה כל כך נדיבה, אדיבה, מקסימה ומצחיקה, והיא טיפלה במתנה היקרה הזו עבורנו במשך שישה חודשים."

באשר לטרולים שביקרו את ההחלטה, היא התעקשה שהם לעולם לא יידעו את כל הסיפור במלואו. "אתה לא יודע מה עברתי," אמרה פריאנקה. "ורק בגלל שאני לא רוצה לפרסם את ההיסטוריה הרפואית שלי, או של הבת שלי, זה לא נותן לך את הזכות להמציא את הסיבות אשר יהיו".

ילידת ג'משדפור, הודו, נזכרה גם בחוויית הלידה של מלטי, בה הייתה ילדה פג שליש שלם לפני תאריך היעד שלה.

"הייתי בחדר המיון [operating room] כשהיא יצאה. היא הייתה כל כך קטנה, קטנה מהיד שלי", הסבירה פריאנקה. "ראיתי מה עושות האחיות בטיפול נמרץ. הם עושים את עבודתו של אלוהים. שנינו ניק ואני עמדנו שם בזמן שהם עשו לה אינטובציה. אני לא יודע איך הם בכלל מצאו את מה שהם צריכים [in her tiny body] להכניס לה אינטובציה."

ה משמר המפרץ השחקנית וניק, 30, בילו את החודש הראשון לחייו של מלטי ביחידה לטיפול נמרץ יילודים. "בילינו איתה כל יום על החזה שלי, על החזה של בעלי", אמרה. "לא ידעתי אם היא תצליח או לא."

Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock

בעוד בני הזוג בחרו להרחיק את חייה של בתם מאור הזרקורים, זמרת "פראייר" הודתה בעבר לעובדי הבריאות על הטיפול במלטי.

"מה ששיתפנו ברשתות החברתיות היה התחושה שהייתה לנו – הכרת התודה, כמובן, לקבל את התינוק שלנו בבית, אבל גם לכל אדם ואדם שהיה חלק מהמסע שלה בבית החולים", אמר ניק. אֲנָשִׁים ביוני 2022. "זה היה פוקח עיניים בהרבה מובנים… זה היה באמת חשוב שאנשים יידעו שלא משנה מה המסע שלהם, או כל אתגרים שעלולים לצוץ, אתה לא לבד."

קישור מקור