פריס הילטון מברכת את הילד הראשון עם קרטר רום

יש מקום לברכות פריס הילטון ובעלה, קרטר רום! יורשת המלון קיבל את פני התינוק מס' 1ילד, עם איש ההון סיכון.

"אתם כבר אהובים מעבר למילים", כתבה פריס, בת 40, את זו של הזוג הודעה דרך אינסטגרם ביום שלישי, 24 בינואר, מקשרים את ההודעה באימוג'י לב כחול. היא עדיין לא שיתפה את שמו של היילוד.

אמנם זהו הילד הראשון של DJ, קרטר, 40, חולקת בת עם לשעבר לורה בליצי.

הידיעה שלקרטר נולד ילד התפרסמה זמן קצר לאחר מכן הוא ופריז קשרו את הקשר בטקס אקסטרווגנטי של בל אייר באוקטובר 2021. "האנשים שהסיפור הזה חשוב להם ידעו עליו במשך 10 שנים", אמר נציגו של בנקאי ההשקעות עמוד שישי בנובמבר אותה שנה.

"קרטר תומך בילד הזה", הוסיף הנציג. "אמנם אין לו מערכת יחסים מסורתית של אב-בת איתה, אבל הוא פרנס אותה מאז שנולדה וימשיך לעשות זאת".

מאט ברון/שטרסטוק

חודשים קודם לכן, פאריס וקרטר התמודדו עם ספקולציות על הריון משלהם. אולם, הראשון חיים פשוטים כוכב מיהר לסגור את השמועות.

"אני לא בהריון, עדיין לא. אני מחכה עד אחרי החתונה. השמלה שלי מיוצרת כרגע אז אני רוצה לוודא שהיא נראית מהממת ומתאימה בצורה מושלמת, אז בהחלט מחכה לחלק הזה", הבהירה פאריס במהלך פרק בפודקאסט שלה, "This Is Paris".

היזמית המשיכה ואמרה שהיא "לא יכולה לחכות ללדת ילדה קטנה" ושמה לה "לונדון".

בעבר, פריז פתחה את חוויותיה עם IVF (הפריה חוץ גופית). "עשינו הפריה חוץ גופית, אז אני יכול לבחור תאומים אם אני רוצה", בית השעווה אמרה השחקנית במהלך פרק בינואר 2021 בפודקאסט "כתב המגמה עם מארה". "קים [Kardashian] הוא בעצם זה שסיפר לי על זה. אפילו לא ידעתי על זה כלום."

לא משנה מה צופן העתיד, פאריס שמחה שקרטר לצידה לנצח! "הוא רק בחור החלומות שלי… [Carter’s] 100 אחוז [The One]. אנחנו מדברים על [planning a wedding] כל הזמן ומתכננים את שמות התינוק שלנו וכל זה, "פרץ אז יליד ניו יורק. "אז אני ממש נרגש להמשיך הלאה לשלב הבא בחיי וסוף סוף לחיות כמו חיים אמיתיים".קישור מקור