פרשת מונטי לופז, אדיסון ריי אבא רומן

מספר הכל. רנה אש עלתה לכותרות על הרומן שלה עם אדיסון רייאבא של, מונטי לופז, לאחר שפרסמו בפומבי על הרומנטיקה שלהם ביולי. כעת, היא משתפת כיצד היא "תשמח לדבר" עם משפחתו – אשתו של לופז, שרי איסטרלינגובתו כוכבת TikTok, אדיסון – בראיון בלעדי עם בקשר.

"אני יודע מה קרה, כולם מסביבי יודעים את האמת של מה שקרה ואם הם רצו לדבר איתי, נהדר", אומר אש, בן 25. "אני לא רוצה לערב את עצמי בחייהם עם כל הרעיונות הכוזבים האלה יותר ממה שיש להם."

אש מסביר בקשר שהיא "התרשמה" לופז, 46, ואיסטרלינג, 42, היו "יחד למען התדמית הציבורית שלהם ולמען העסקים", אבל לופז הבטיח לה שהוא בתהליך של גירושים.

"אני בטוחה שראית צילומי מסך של הודעות טקסט שהוא שלח לי", היא מסבירה, בהתייחסה להודעות הפרטיות שהדלפו איתן שיתפה עמוד שישי. "הוא אמר שככל שנחזיק מעמד זמן רב יותר בפרטיות ונמשיך עם 'החזית', כך ההמחאות יהיו גדולות יותר. להבנתי הוא נמצא בלוס אנג'לס כבר שנתיים. הוא ושרי לא ניהלו מערכת יחסים תקינה, לדעתי יותר מזה".

כשנשאלת אם ניסתה לפנות לאיסטרלינג לאחר שנודע לו שלופז שיקרה לגבי מצב נישואיהם, אומרת אש. בקשר, "בהחלט לא, כי האיש הזה גרם נזק למשפחה שלו, לי. אני לא רוצה להפריע להם יותר ממה שהם כבר מופרעים. לא כדי לעשות את זה עליי, אבל אני גם מתמודד עם הרבה שנאה ופרידה".

אש מאשרת שהיא ולופז "החלו לבלות בפברואר", והיא מעולם לא נרתעה מהפרש הגילאים שלהם בן 20. "בדרך כלל אני בסדר לצאת עם גברים מבוגרים, זה היה קצת מוזר בשבילי, אבל התאהבתי בו כאדם, לא בהכרח מכל סיבה אחרת", היא אומרת על היזם Bam Social.​ התחילו לבלות בתור חברים ואני לא יודע מה קרה. אני לא הולך על מראה אף פעם. אני שואל למה האישיות הזו היא משהו שנפלתי בו. זה מוזר, אבל גיל הוא רק מספר. כל הנשים במשפחה שלי התחתנו עם גברים מבוגרים".

אש נזכרת ברגע שבו הדברים בינה לבין לופז "הפכו לרומנטיים" לאחר בילוי לילי עם חברים.

"כולם חזרו לבית שלו ורצו ללכת למועדון אחר כך והייתי עייף מדי. הוא הכניס אותי לחדר האורחים שלו וכולם יצאו. הוא לא ניסה כלום וזה היה מכבד ואני הערכתי את זה", היא אומרת. "אחרי זה, התחלנו לבלות כידידים עם הזוג האחר הזה. אני לא יודע, הרגע הסתדרנו. לשנינו יש את אותו חוש הומור לא הולם ויכולנו לדבר בלי הפסקה על דברים ממש מטופשים".

ככל שהקשר ביניהם התקדם, לופז לא הקפיד להסתיר את מערכת היחסים שלו עם אש והציג אותה בתור חברתו. "לא הייתי סוד מלבד לציבור, מחוץ ללוס אנג'לס, ממה שהתרשמתי ממנו", היא מוסיפה.

במהלך מערכת היחסים שלהם, לופז אפילו הכיר לאש את אמו, אירמה, ואחיו. "היינו יחד בדרום צרפת וישבנו על ספסל והוא עשה FaceTiming אמא שלו, והיינו יחד ב-FaceTime ושוחחנו איתה", משחזר אש. "ואז הוא גם אמר לי בסמס בוואטסאפ שאירמה יודעת הכל עליי והוא לא יכול לחכות לאמהות שלנו להיפגש. מההתחלה, אפילו כשהיינו ידידותיים, אני והוא היינו FaceTime אחיו הצעיר באמצע הלילה כדי לצחוק על זה. בגלל שהוא בלואיזיאנה, אז זה כמה שעות מאוחר יותר, וזה פשוט יהיה הדבר המצחיק הזה כי הוא יפקח עין אחת וידלק את האור ולא היה לו מושג למה אנחנו מתקשרים. שוחחתי איתו מאז באינסטגרם, הוא ידע מי אני וזה לא היה סוד. מונטי היה מבקר את לואיזיאנה ו-FaceTime אותי בסביבת אחיו וסביב חבריו".

באדיבות מונטי לופז/אינסטגרם; Shutterstock (Inset); רנה אש/אינסטגרם (הוספה)

עם זאת, אש סיימה את מערכת היחסים שלה עם לופז לאחר שנודע לה שלא רק שהוא עדיין נשוי, אלא שלטענתו גם נפגש עם נשים אחרות. "כל הזמן שהיינו ביחד, הוא היה באירופה כחודש, ואני הייתי איתו בערך שבוע במהלך זה", משתף משפיע המדיה החברתית. "כל הזמן שהוא היה שם הוא היה כמו, 'בבקשה אל תשתה יותר מדי, אל תבלבל. אני לא יכול לאבד אותך בגלל טעות מטופשת. אתה אף פעם לא תצטרך לדאוג שאני בוגד כי אני הופך לחורבן כשאני שיכור'. הוא הביא את זה לנקודה שבה זה כאילו, זו צריכה להיות השלכה. אני מבין שהוא חסר ביטחון לגבי זה, הוא לא רוצה שאני בוגד בו, אבל למה הוא אומר את זה כל כך הרבה וכל כך הרבה פעמים”.

שבועיים לפני חשיפת הרומן ביניהם, החבר של חברו של אש מת בהתאבדות. אש בילתה שבוע עם חברתה ואמה של חברתה, כיוון שחבר שלה היה בלוס אנג'לס לצילומים – וכך נודע לה שלופז פוגשת לכאורה נשים אחרות.

"הוא שלח לי צילום מסך של אינסטגרם בחדר התה של TikTok, אני אפילו לא יודע. וזה אמר בתגובות כמו, 'Monty FaceTimes ילד בן 19 מבקש צילומי מסך'", היא אומרת. "וזה אמר דברים אחרים על בנות צעירות, והייתי כמו, 'בסדר, אני לא אתפלא אם היו אומרים עלי משהו, כי אנחנו יוצאים לציבור יחד, אנחנו הולכים לאירועים ביחד, מצלמים מה שלא יהיה. ' אבל אז שאלתי אותו על זה והוא אמר, 'אל תאמין לשום דבר שאתה קורא'. ואז יוצא הסרטון שבו הוא מנסה לצלם מסך של איזה ילד בן 19 והוא אמר לי, 'זה לא אני בסרטון'. אני מכיר את הקול שלך, אני יודע איך אתה נראה, כמובן שזה אתה. ואז יצאו ממנו עוד סרטונים שנגעו באנשים. בארבעה ביולי שמעתי שהוא מדבר עם איזו בחורה בצורה שאם אדבר עם בחור ככה, הוא יאיים להיפרד ממני".

לאחר שאש נפרדה מלופז והתייצב לגבי הרומן שלהם, אסטרלינג דיברה על שערוריית הבגידה של בעלה בהצהרה דרך אינסטגרם ושינתה את הביוגרפיה שלה כדי לחשוף שהיא כרגע רווקה.

לגבי לופז, אש מודה שהיא מרגישה "מעבר למבוכה" לגבי מערכת היחסים שלהם. "גם אתמול אמרו לי שהוא אמר לאנשים שיש לנו מערכת יחסים פתוחה כל הזמן הזה, בינתיים הוא היה אומר כמה אנחנו בלעדיים ואיך הוא רוצה משפחה וכשהגירושים יסתיימו, אנחנו הולכים למזבח, " היא אומרת. "שהוא הולך להפוך אותי לארוסה שלו. לבנים יהיה השם שלו, לבנות יהיה את השם שלו. כל הפצצות האהבה האלה, והגז האיר אותי כל כך טוב. אני כל כך נבוך שהייתי עם הבחור הזה, נאמן לו, אחרי שהוא כל כך חסר ביטחון ואני הייתי כמו, 'מותק, זה בסדר, אין לך מה לדאוג'. אני איתך.'"

לופז טרם הגיב בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור