צוות השחקנים של 'Jersey Shore' מטיח אתחול מחדש של 'Jersey Shore 2.0'

עם ה הכרזה על העידן החדש של MTV שֶׁל חוף ג'רזיג'רזי שור 2.0 – חלק מהצוות המקורי, שהופיע לראשונה בתוכנית ב-2009, תקפו את התוכנית בהצהרה משותפת ששיתפה במדיה החברתית שלהם.

"כצוות שחקנים שלקח סיכוי עם רשת במצוקה, העלינו את הרגעים הפגיעים ביותר שלנו בטלוויזיה כדי שהעולם יראה, נתנו את הכל ב-13 השנים האחרונות, הפכנו למשפחה וממשיכים לפתוח את חיינו לעולם, קרא הצהרה ששותפה על ידי חוף ג'רזי חברי צוות מקוריים מייק "המצב" סורנטינו, פול "DJ Pauly D" DelVecchio, אנג'לינה פיברניק, ג'ני "ג'ווווו" פארלי ו דינה ניקול קורטזה ב-19 במאי. "אז אנא הבינו שאנחנו לא תומכים בגרסה שתנצל את התוכנית המקורית שלנו, העבודה הקשה והאותנטיות שלנו כדי להשיג צופים", נמשכה ההצהרה.

באדיבות Pauly D/Twitter

MTV חשפה את ג'רזי שור 2.0 סדרה ביום רביעי, 18 במאי, כחלק מהכרזת עונת 2022-23, הכוללת יותר מ-90 סדרות חדשות וחוזרות. גם ברשימה הזו נמצא חופשה משפחתית בג'רזי שור.

"עברו 13 שנים מאז שהקאסט האיקוני של ג'רזי שור דחף את דרכם לחיינו וגנב את ליבנו", שיתפה MTV בהצהרה במאי 2022, והכריזה על הסדרה. "כעת, המסורת הוותיקה נמשכת עם קבוצה חדשה של שותפים שעוברים לבית שור משלהם. הם אולי החליפו את הפופים שלהם בזרמים שמנמנים וקרני UV בשיזוף בהתזה, אבל כשהדברים מתחממים בג'רזי, החוף הוא עדיין המקום לעשות בו זיכרונות לאורך כל הקיץ".

מעריצים פגשו את ה-Guidos והמדריכים של הסדרה המקורית בדצמבר 2009, עם חברי צוות שחקנים ניקול "סנוקי" פוליצי, ג'ני "ג'ווווו" פארלי, ויני גואדגנינו, רוני אורטיז-מאגרו, פול "DJ Pauly D" DelVecchio, מייק "המצב" סורנטינו, דינה ניקול קורטזה, אנג'לינה פיברניק ו סמי "מתוקה" ג'אנקולה לוקח את המסך. הסדרה הגיעה לסיומה מאוחר יותר בדצמבר 2012, כשכמה מהכוכבים המקוריים חזרו לסדרת הספין-אוף חוף ג'רזי: חופשה משפחתית שנים לאחר מכן. כעת, צוות שחקנים חדש יקום.

למרות שחברי הקאסט לשעבר לא מרוצים מדי מהאתחול מחדש, התוכנית החדשה לא תהיה העתק שלם של המקור. המיקום של ה ג'רזי שור 2.0 הבית עדיין לא ידוע, אבל הוא לא יהיה באותו רובע של החוף כמו המופע המקורי. המפיקים של הזיכיון הגיעו אל Seaside Heights, האתר של המקור חוף ג'רזי מ-2009 עד 2012, אבל "הויעצו להם באופן לא פורמלי, ללא כל בקשה תלויה ועומדת, שלא יהיה תיאבון לשום פעילות צילום של תוכניות ריאליטי במהלך יולי אוגוסט", אמר כריסטופר ואז, מנהל רובע של Seaside Heights, באמצעות דואר אלקטרוני, דווח על ידי מועד אחרון.

קישור מקור