ציטוטים לאחר פיצול קודי בראון

ציטוטים לאחר פיצול קודי בראון

פרק חדש. נשות אחות האוהדים היו בהלם לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי זֶה ג'נל בראון ו קודי בראון נפרד לאחר כמעט 30 שנות נישואים ב-9 בדצמבר 2022.

הזוג התחתן מבחינה רוחנית בשנת 1993, ובביוגרפיה לשעבר של ג'אנל TLC, היא נזכרה ברגע היא שמה עיניים על בן זוגה לשעבר. "פגשתי את קודי בסתיו 1989, למרות שהוא אולי לא זוכר את זה", כתבה. "כשהוא נכנס לחדר, הסתכלתי עליו והייתה לי הרגשה של נזכר במשהו ששכחתי. זו הייתה חוויה מיוחדת במינה".

בפרק משנת 2013 של סדרת הריאליטי הוותיקה, ג'אנל הסבירה כיצד מערכת היחסים שלה עם איש העסקים – ומשפחתו – התפתחה עם השנים. "לפני שקודי ואני באמת חיזרנו, הייתי ממש חבר של המשפחה שלו", אמר שגריר פלקסוס. "אמא שלי חששה שאני נשאבת לאיזו כת פוליגמית. אבל בסופו של דבר היא פגשה את אבא של קודי, והם בסופו של דבר התאהבו והתחתנו לפני שקודי ואני התחלנו לחזר".

זמן קצר לאחר קשר רוחני, ג'אנל וקודי קיבלו את ילדם הראשון, בנם לוגאן בראון, במאי 1994. הם המשיכו ל- קבלו בברכה עוד חמישה ילדים: הבת מדיסון ברוש ​​(לבית בראון) בנובמבר 1995, הבן האנטר בראון בפברואר 1997, הבן גאריסון בראון באוקטובר 1998, הבן גייב בראון באוקטובר 2001 והבת סוואנה בראון בדצמבר 2004.

העליות והמורדות של המשפחה תועדו בסדרה מאז הקרנת הבכורה שלה ב-2010. מעריצים היו עדים למתח בין ג'אנל וקודי מגיע לשיא של כל הזמנים במהלך העונות 16 ו-17 לאחר תחילתו של הפטריארך של משפחת בראון מריבה עם כמה מילדיו הבוגרים – כלומר גייב וגריסון – על חוקי הבית הנוקשים שלו בתוך מגיפת COVID-19.

השניים גם התחבטו על ג'אנל שבחרה לראות את ילדיה לחג ההודיה על פני בילוי בחגים עם קודי – דבר שגרם לו לפקפק ב"נאמנותה" של אשתו השנייה אליו, מה שגרם עוד יותר למתח במערכת היחסים שלהם.

אשתו השלישית של קודי, כריסטין בראון – שגם נסעה ליוטה עם ג'אנל לחג ההודיה והיא קרובה מאוד ליליד סולט לייק סיטי – הודיעה שהיא עוזבת אותו בהצהרה שפורסמה באינסטגרם בנובמבר 2021.

ג'אנל חשפה בעבר שכן לחשוב מחדש על חייה כפוליגמיה בפרק בינואר 2022. "תפסתי את עצמי בשבועות האחרונים ממש משקפת ואומרת, 'בסדר, תראה: האם אני עדיין בוחרת בנישואי רבים?'", אמרה, וציינה שהיא נאלצה לקבל את "ההחלטה המודעת הזו" עם עצמה.

"הייתי צריך לחשוב באמת. הילדים שלי כמעט גדולים ואין צורך עצום להישאר יותר. זו הייתה דרך נפלאה לגדל ילדים", הוסיפה באישום הווידוי שלה. "עם קודי ואני כרגע, היחסים שלנו די מתוחים. ואתה יודע, קל להתרחק."

אחרי חודשים של מתח מורגש בין ג'אנל וקודי, בקשר אישר באופן בלעדי שהזוג הלך לדרכו בדצמבר 2022, מה שהפך את אמא לשישה לאישה השנייה שעזבה את אישיות TLC תוך קצת יותר משנה.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקור בלעדית בקשר על הפרידה שלה ושל קודי, והוסיפה שמייסדת Strive With Janelle "גדלה" מבעלה. קודי, מצדו, אישר את הפרידה בסוף הפרק ב-11 בדצמבר של נשות אחותאומר למצלמות, "אני נפרד מג'אנל, ואני גרוש מכריסטין."

זמן קצר לאחר שפרצו החדשות על הפרידה של ג'אנל וקודי, אשתו הראשונה של קודי, מרי בראוןשאושר ב-15 בדצמבר 2022, הוא עזב אותה לאחר כמעט 33 שנות נישואים בקליפ טיזר בשביל ה נשות אחיות: אחת על אחת ספר-הכל שותף לראשונה על ידי אֲנָשִׁים.

עכשיו כשג'אנל (ושתיים מנשותיה!) מוכנות לפרק הבא בחייהן, המעריצים צופים בכל צעד שלהם כדי לראות איך הם ממשיכים מחיי נישואי רבים.

המשיכו לגלול כדי לראות את כל מה שג'אנל אמרה על העתיד לאחר הפרידה מקודי.

קישור מקור