ציטוטים על סקס, מערכות יחסים, מונוגמיה

ציטוטים על סקס, מערכות יחסים, מונוגמיה

אדם לוין לא הסתיר במשך השנים שהוא באמת "אוהב נשים" והתוודה על בגידה במערכות יחסים קודמות. ראיונות קודמים שחשפו את רגשותיו לגבי מין, מונוגמיה ועוד מתגלים לאחר האשמות של דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרוד שלזוג היה רומן בן שנה.

כעת, נשים נוספות מתקרבות להאשים את הזמר מארון 5, שהיה נשוי לאשתו בהטי פרינסלו במשך שמונה שנים, של התנהגות ומסרים לא הולמים כלפיהם.

האישה האחרונה שהתבטאה היא מדריכת היוגה לשעבר של אדם אלנה זבל. היא טוענת שעבדה עם הזמרת מ-2007 עד 2010 וכתבה ב-20 בספטמבר בסטורי באינסטגרם, "מזמן #ExposeAdamLevine", שהיא רצתה "לשחרר את הכל.

"יום אחד הוא שלח לי הודעה ואמר, 'אני רוצה לבלות את היום איתך עירום'", טענה אלנה. בזמן שהם תרגלו יוגה, אדם יצא כלאחר יד עם כמה דוגמניות ולא היה במערכת יחסים מחויבת.

זה לא היה המקרה עם סאמנר. היא טענה שניהלה רומן בן שנה עם אדם בטיקטוק ב-19 בספטמבר וִידֵאוֹ שם היא פרסמה מספר חילופי הודעות ישירות לכאורה בין בני הזוג. העיתוי הגיע ארבעה ימים לאחר שבהאטי הודיעה שהיא ואדם מצפים לתינוק מס' 3 ביחד. בני הזוג התחתנו ביולי 2014 לאחר שנתיים של היכרויות וחולקים שני ילדים נוספים: הבנות דאסטי גרייס, ילידת ספטמבר 2016 וג'יו גרייס, שהגיעה בפברואר 2018.

אדם הגיב לטענותיו של סאמנר למחרת. "השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב בפוסט באינסטגרם. זמרת "זכרונות" המשיכה, "במקרים מסוימים, זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

"אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח יותר", הוסיף אדם וכתב. "אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד", על מערכת היחסים שלו עם בהטי.

לאחר ההאשמות של סאמנר, אלנה הפכה לאישה הרביעית שהתייצבה עם האשמות על התנהגות בלתי הולמת של זמרת "היא תאהב אותה". אבל אדם הבהיר מאוד במהלך השנים שהוא באמת אוהב נשים, אוהב סקס, בגד בבני זוג בעבר והיה מאוד "מופקר".

גלול מטה לקבלת הציטוטים השנויים ביותר במחלוקת של אדם על סקס, מונוגמיה ועוד.

קישור מקור