ציטוטים על שתלי תחת, ניתוח אף

ציטוטים על שתלי תחת, ניתוח אף

שעת כנות! בבי רקשה תמיד הייתה כנה בכל הנוגע לשמועות על ניתוחים פלסטיים ודיברה בפתיחות אם היא הלכה מתחת לסכין או לא מאז שיצא סינגל הבכורה שלה "I Can't Stop Drinking About You" ב-2014.

האמנית "Say My Name" סגרה את הספקולציות שהיא קיבלה שתלי ישבן או ניתוח אף ב-2019, וכינה את השמועות "מצחיקות".

"חבר שלי הוא סטייליסט, והוא עובד עם אנשים אחרים בתעשייה, והם דיברו על התחת שלי, בלי לדעת שהוא החבר הכי טוב שלי", אמרה בְּרִיאוּת. "הם אומרים, 'זה כל כך מזויף'. והוא כאילו, 'הכרתי את הבחורה הזו מתמיד; ש- אינו מזויף.' מעולם לא עשו לי את הישבן. מעולם לא עשו לי את האף."

הזמרת "I'm a Mess" הודתה שהיא "פחדה" אפילו לתקן את המחיצה הסטייה שלה, למרות שזה גרם לה לדלקות סינוסים חוזרות ונשנות.

"אני לא רוצה שזה יסבך לי את האף!" היא אמרה בזמנו, וציינה שהיא לא מתנגדת להכנס מתחת לסכין. "אם אסיים עבודה, בהחלט הייתי אומר את זה. אני בהחלט רוצה להרים את הציצים שלי יום אחד. אם זה גורם לי להרגיש טוב יותר וסקסי? אני כאילו, תעשה מה שאתה רוצה."

ביבי התייחסה לשמועות על ניתוחים פלסטיים שוב בנובמבר 2020 לאחר שעשתה זאת צולם במקסיקו בזמן חופשה עם החבר שלה, קיאן סאפיארי.

"בהחלט יש לי ירכיים, יש לי -. אבל ככה אני נראית – מלך בבגד הים שלי… הנה הגוף שלי, בלי פילטרים", היא אמרה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם כשהיא לובשת את אותו בגד ים שבו נלכדה על ידי הפפראצי. "יש לי תחת, יש לי ירכיים, בסדר, אבל לא תמונות התחת המגעילות האלה שהם פרסמו, מה לעזאזל."

ילידת ברוקלין הודתה ש"קשה" לפעמים "לאהוב". [herself]" כי היא חשבה שהיא נראית "כמו s-t" בתמונות.

"כן, יש לי סימני מתיחה, תן לי להראות לך. יש לי סימני מתיחה, קיבלתי צלוליט, כל האמור לעיל. אבל אני לא עושה ניתוח", אמרה על דמותה הטבעית. "מעולם לא נגעתי בגוף שלי, מעולם לא עשיתי ליפו, מעולם לא עשיתי שום דבר מזה."

בעוד שזמרת "בייבי, אני מקנאת" הייתה גלויה על חוסר ביטחון עצמי באותו רגע, היא הבטיחה בעבר למעריצים שנוח לה מאוד בעור שלה. היא הטיחה במספר מעצבים שלא היו מוכנים להלביש אותה לטקס הגראמי 2019 כשהיא מועמדת לאמנית החדשה הטובה ביותר ולהופעת הצמד/הקבוצה הטובה ביותר בקאנטרי בגלל גודלה.

"[They’re] אומרת שכל הנשים בעולם שהן מידה 8 ומעלה אינן יפות ושהן לא יכולות ללבוש את השמלות שלך", אמרה והוסיפה שהיא לובשת בין מידה 6 ל-8. "אז לכל האנשים שאמרו שאני' אני עבה ואני לא יכול ללבוש את השמלה שלך, לעזאזל, אני לא רוצה ללבוש את השמלה שלך."

אתה תמיד יכול לסמוך על ביבי שתגיד את זה כמו שזה. המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של הזמרת לאורך השנים!

קישור מקור