ציטוטים של הולי מדיסון על חיי מין עם יו הפנר

ציטוטים של הולי מדיסון על חיי מין עם יו הפנר

לשפוך את התה. הולי מדיסון לא התאפקה כשזה מגיע לדיון בחיי המין ה"גסים" וה"משעממים" שלה עם יו הפנר.

היא פתחה על הפעם הראשונה שהיא ויו קיימו יחסי מין כשהופיעו בפרק של ה-22 באוגוסט של הקודם בנות ליד costar ברידג'ט מרקורדהפודקאסט של "בנות שלב הבא."

בזמן שסיפרה על הערב שבילה במועדונים בלוס אנג'לס, אמרה הולי, "זה היה ממש חדש עבורי לקבל את הגישה הזו, להיות מסוגל לשבת ב-VIP". היא הוסיפה שראתה סלבס כמו בריטני ספירסטימברלייק ג'סטין ו כריסטינה אגילרה לאורך כל הלילה. "אבל הייתי כל כך עצבני. רק שתיתי, ואני זוכרת שבשלב מסוים ישבתי ליד הף והוא למד לעברי והוא מציע לי, כאילו, קוואלוד", היא שיתפה.

ה במחילת הארנב המחברת הודתה שהיא חשבה שהיא "נבדקת" על ידי ה פלייבוי הבוס כי היא ראתה סרט תיעודי בעבר בו טען שהוא "לא הרשה לסמים להיכנס לביתו" לאחר שמישהו נתפס עם קוקאין בשנות ה-70. עם זאת, היא ציינה שהטענות שלו בסרט היו "שקר מוחלט".

"אז אמרתי, 'לא, אני לא באמת עושה סמים', וזה נכון, והוא היה כמו, 'אה, בסדר, גם אני ממש לא'. אבל בשנות ה-70 היינו מתקשרים [Quaaludes] פותחני ירכיים״. ואני הייתי כמו, 'חחח, בסדר'", נזכרה הולי בשיחתם על כדורי הרגעה במרשם.

ברגע שהנשים חזרו לאחוזת פלייבוי, הולי אמרה שהיא השרתה את רגליה באמבטיה לפני שהדברים עברו לחדר השינה.

היא הודתה שהיא לא "זוכרת מה קרה בשאר הלילה", אם כי הודתה שיו אהב אותה.

"הדבר הבא שאני זוכרת היה שהף אמר למגייס, 'תביא לה זוג פיג'מה ורודה והיא תישאר בחדר שלך הלילה'", אמרה לברידג'ט. "ואז בדיוק מעדתי משם והיא הושיטה לי זוג פיג'מה ורודה."

יליד אורגון יצא עם יו משנת 2001 עד 2008. בעקבות הפרידה שלהם, יו התחתן קריסטל הפנר (לבית האריס) בשנת 2012. מאוחר יותר הוא מת בשנת 2017 בגיל 91 באחוזת פלייבוי.

המשיכו לקרוא כדי לראות את כל מה שהולי אמרה על מערכת היחסים שלה עם יו.

קישור מקור