ציטוטים של קריסטין קוואלרי על נישואים של ג'יי קאטלר, גירושין

ציטוטים של קריסטין קוואלרי על נישואים של ג'יי קאטלר, גירושין

לגונה ביץ' אלום קריסטין קוואלארי הייתה מאוד קולנית לגבי החלטתה להתגרש מבעלה לשעבר ג'יי קאטלר מאז פיצולם באפריל 2020.

"בעצב רב, אחרי 10 שנים ביחד הגענו למסקנה אוהבת להתגרש", מאוד קוואלארי alum כתבה תמונה של בני הזוג בהודעת האינסטגרם שלה. "אין לנו דבר מלבד אהבה וכבוד אחד לשני, ואנו אסירי תודה על השנים המשותפות, הזיכרונות שנוצרו והילדים שאנחנו כל כך גאים בהם. זה רק המצב של שני אנשים שמתרחקים. אנו מבקשים מכולם לכבד את הפרטיות שלנו בזמן שאנו מנווטים את התקופה הקשה הזו בתוך המשפחה שלנו".

הזוג עבר מחלה קשה במשך זמן מה לפני הפיצול שלהם כשהתוודתה לחברים במהלך פרק באפריל 2019 של ה-E! תוכנית ריאליטי.

"ג'יי היה נהדר, כן. מבחוץ, כאילו, הדברים כל כך מושלמים והדברים כל כך נהדרים", אמרה אז. "אבל למעשה, כאילו, הם לא. וזה מבאס. זה מבאס. אבל זה העניין עם נישואים – זה עליות ומורדות. כרגע אנחנו בשפל, אבל בעוד חודשיים נוכל להיות כאן שוב. וככה תמיד היינו, כל מערכת היחסים שלנו. זה מה שזה."

"אין דבר כזה מערכת יחסים מושלמת", הוסיף מייסד ג'יימס Uncommon. "לג'יי ולי יש בעיות – תמיד הייתי מאוד קולני לגבי זה. אנחנו צריכים לעבוד על מערכת היחסים שלנו. … בהחלט יש לנו בעיות."

הקוורטרבק לשעבר של ה-NFL הציע נישואים לכוכב הריאליטי באפריל 2011, שמונה חודשים בלבד לאחר שנפגש עם חבר משותף ג'וליאנה רנצ'יץ'.

"ג'יי הוא ילד טוב במערב התיכון; הוא ג'נטלמן," היא אמרה Us Weekly לקראת אירוסיהם. "הוא פותח את דלתות המכוניות והוא עשה את הכביסה היום, מה שחשבתי שזה די מגניב, אז הוא ילד טוב. היו מאוהבים!"

למרות שהזוג נפרד רק שלושה חודשים לאחר מכן, הם בסופו של דבר הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם וקשרו את הקשר ביוני 2013 בנאשוויל, טנסי. האקסים חולקים שלושה ילדים: הבן קמדן ג'ק, יליד אוגוסט 2012, הבן ג'קסון וויאט, יליד מרץ 2014, והבת סיילור ג'יימס, ילידת נובמבר 2015.

המשיכו לגלול כדי לקרוא את כל מה שאמרה קריסטין קוואלארי על הגירושים שלה מג'יי קאטלר.

קישור מקור