ציטוטי ההיכרויות של נשות האחות של כריסטין בראון לאחר פיצול קודי

ציטוטי ההיכרויות של נשות האחות של כריסטין בראון לאחר פיצול קודי

ממשיך הלאה! נשות אחות כוכב כריסטין בראון רווקה ומוכנה להתערבב בעקבותיה פיצול מבולגן מ קודי בראון.

כוכבת TLC, 50, הודיעה שעזבה את קודי, 53, בנובמבר 2021, שבועיים אחרי בקשר אישרה שכריסטין עברה מאריזונה בחזרה למדינת הולדתה יוטה. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה איש הטלוויזיה בהצהרה דרך חשבון האינסטגרם שלה ב-2 בנובמבר.

"נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדים היפים שלנו לתמוך במשפחה הנפלאה שלנו", נמשכה ההצהרה. "בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

הזוג לשעבר התחתן רוחנית בשנת 1994, והם קיבלו את פניהם של ילדים אספין, מיקלטי, פאדון, יסבל, גוונדלין ו באמת במהלך מערכת היחסים שלהם.

בנוסף לכריסטין, קודי נשוי לה מרי בראון, ג'נל בראון ו רובין בראון.

הפיצול שלהם תועד בכבדות בעונה 17 של TLC הופעה.

במהלך הפרק של 18 בספטמבר, קודי פתח על התסכולים שלו על החלטתה של כריסטין לסיים את מערכת היחסים שלהם.

"זה מרגיש כמו עוול גדול שנעשה לי, וזה מעצבן אותי", הוא אמר במהלך וידוי והוסיף, "אני פשוט לא יכול לשחרר את זה. אני לא יודע למה זה כזה מאבק. זה מעקף את אצבעות הרגליים שלי. אני צריך ייעוץ אבל או משהו. אני לא יודע מה קורה כאן עם הקובץ המצורף שלי. אני לא יכול לשחרר."

בינתיים, כריסטין שקלה את הבעיות בנישואיהם בזמן ששוחחה עם מרי, 51, ג'אנל, 53 ורובין, 44, במהלך הפרק ב-2 באוקטובר.

"זה לא סוד שקודי ואני היינו במצב קשה כבר הרבה זמן", אמרה לאחותה לנשותיה. "החלטתי לעזוב את קודי. זו החלטה קשה. אני צריך לעשות בחירה בשביל האושר. אני צריך לבחור לקבל שמחה בחיי ושלווה ולא הייתה הרבה תקווה בכלל עד שהחלטתי לעזוב. אני מרגיש מאוד שזו הבחירה הטובה ביותר עבורי".

מאז סיום נישואיהם, כריסטין הייתה פתוחה לגבי התוכניות שלה בכל הנוגע למציאת אהבה ואפילו להתחתן שוב. המשיכו לגלול כדי לראות את כל מה שהיא אמרה על דייטים בעקבות הגירושים שלה.

קישור מקור