ציטוטי מין משפחתיים של רולוף: 'LPBW' רוב הווידויים של NSFW

ציטוטי מין משפחתיים של רולוף: 'LPBW' רוב הווידויים של NSFW

אמרו מה? מעריצים של אנשים קטנים, עולם גדול עוקבים אחר חייה של משפחת רולוף מאז הופעת הבכורה של התוכנית ב-TLC ב-2006.

בזמן שהצופים צפו איימי רולוף ו מאט רולוף לעבור גירושים מבולגנים ולמצוא אהבה עם בני זוג חדשים, הילדים שלהם – זאק, ג'רמי, מולי ו יעקב – כולם התאהבו והתחתנו.

בנוסף לצפייה בבני המשפחה מתאהבים ומתאהבים, הצופים קיבלו תובנה על חיי המין של משפחת רולוף כאשר הכוכבים שיתפו מידע אישי בתוכנית ובמדיה החברתית.

לקראת החתונה של איימי ל כריס מרקה קצת אני המחברת הודתה שהיא חשה לא בנוח לדון בחיי המין שלה עם חבריה במהלך הספיישל איימי וכריס'ס Happily Ever After.

"[My friends] באמת רוצה שאני די, אני לא יודע, אדבר על [my] אוהבת את החיים או דברים אישיים", אמרה במהלך הספיישל, ששודר בנובמבר 2021.

בסצנה אחת של נסיגה, חבריה של איימי דנו ב"מועדון הגבוה במייל" והליכה ל"באנו" לזמן לבד עם השותפים שלהם. כשנשאלה אם היא חברה בעצמה, איש הטלוויזיה ביקש הבהרות. "באמבטיה? כאילו אתה עושה את זה בשירותים?" היא שאלה והוסיפה, "לא! לעולם לא!"

כשהיא המשיכה להתכונן לחתונה שלה, איימי נהנתה מכמה שמפניה ומסכות פנים במהלך סשן מפנק עם חברותיה. הקבוצה רקחה את הפעילות בקצת טריוויה הקשורה למין, וביקשה מאיימי לנחש מהי הפציעה השכיחה ביותר בחדר השינה.

לאחר שגילתה שהתשובה היא נשיכות אהבה, אמא לארבעה התבדחה, "האנשים האלה מוזרים".

"אתה צריך להתחיל לדבר מלוכלך. אולי [Chris] רוצה את זה", הציעה אחת מחברותיה במהלך צ'אט הסקס שלהן. מאוחר יותר היא אמרה בכתב וידוי, "אני חושבת [Amy is] לא נוח כי לאיימי היו רק שני גברים."

ככל שהפרק נמשך, איימי נפתחה על חוסר הניסיון שלה בדייטים והודתה שהיא מעדיפה לשמור על חיי המין שלה תחת כיסוי. "כשאני אדם קטן, אני שונה מכל אחד אחר סביבי, לא יצאתי עם כמות עצומה, אם בכלל, ולכן, אתה יודע, לא היה לי הרבה מה לחלוק מלכתחילה", היא הסביר בכתב וידוי סולו, וציין שהיא "הרבה יותר מסורתית".

המשיכו לקרוא כדי לראות מה הכוכבים של LPBW אמרו על חיי המין שלהם.

קישור מקור