צילומי טרנספורמציה של ליל קים: תמונות של אז ועכשיו

צילומי טרנספורמציה של ליל קים: תמונות של אז ועכשיו

מלכת דבורים! קימברלי דניס ג'ונס aka ליל קים התפתחה לא רק כמוזיקאית אלא כאייקון אופנה בינלאומי מאז הופעת הבכורה של אלבום הראפ שלה ב-1996. זמרת "ליידי מרמלדה" יצאה לאור. Hard Core והפכה לאחת הראפרים האגדיים ביותר שנכנסו לאולפן אי פעם.

ילידת ברוקלין חונכה על ידי כריסטופר וואלאס, הידוע בעיקר בתור הראפר המנוח Notorious BIG, והפכה לאב טיפוס עבור אלה שהלכו בעקבותיה בכל הנוגע לתלבושות הפרובוקטיביות והביטוי העצמי חסר הבושה שלה.

"אחרי שיצאתי עם Hard Core, הייתי צריך לשאול, 'מה אני עושה שכולם כל כך אוהבים?' לקח לי כמעט שלוש שנים להבין את התשובה: אני פשוט הייתי עצמי". קיבלת שירות סיפרה שחקנית מגזין ראיונות בנובמבר 1999. "עכשיו, יש כל כך הרבה נשים שם שעושות את מה שאני עשיתי. אבל אני ליל קים. אני זה שהתחלתי את כל זה".

מלבד סלילת הדרך לנשים בעולם המוזיקה, קים פרצה גבולות בעולם האופנה. יליד ניו יורק זכה להזמנה ל-Met Gala היוקרתי במהלך השנים, והפך גם למוזה של בתי אופנה שונים, כולל מעצב בעל שם מאוד דונטלה ורסאצ'ה.

"דונטלה היא הילדה שלי. אהבנו אחד את השני מהרגע שהתראינו לראשונה", הסבירה קים את מערכת היחסים שלה עם היוצר האיטלקי ל אָפנָה במאי 2020. "היא אהבה את העובדה שאני נהנה בבגדים שלה. ורסאצ'ה היה אחד המעצבים האהובים עליי. היא ידעה את זה ותמיד תיצור דברים מותאמים במיוחד בשבילי".

בעוד קים היא אגדה, היא זכתה למבקרים הגדולים שלה לאורך השנים. הראפר "המנון של השחקן" עשתה את הופעת הבכורה שלה בתעשייה בגיל צעיר בן 20, והיא זכתה לשיפוט קשה לאורך הקריירה שלה על התדמית שלה, כולל טענות להלבנת עור והאשמות בניתוחים פלסטיים.

"כשנכנסתי לראשונה לתעשייה הזו, קיבלתי הרבה שנאה. אני עדיין מקבל הרבה שנאה… אני אדם רגיש. אני סרטן", הסביר הראפר "Crush on You" בזמן שזכה בטקס פרסי Women in Entertainment Network Empowerment ב-2016. "אבל בכל פעם שאני מדבר עם אלוהים, הוא אומר, 'תנו להם להמשיך לשנוא'. אז, אני רק אומר, 'כן, בסדר. יש לי את אלוהים בצד שלי. מה תעשה איתי עכשיו?'"

המשיכו לגלול כדי לראות את השינוי של ליל קים לאורך השנים.

קישור מקור