צילומי כושר Christina Hall: HGTV Star's Workout Station

צילומי כושר Christina Hall: HGTV Star's Workout Station

מזיע בסטייל! אישיות HGTV כריסטינה הול (לבית Haack) נתנה למעריצים הצצה לתוך חדר הכושר הביתי האלגנטי שלה באחוזה שלה בניופורט ביץ', קליפורניה, הכוללת אפילו סאונה למפגש מרגיע לאחר אימון.

"שגרת בוקר של שבת", ה פליפ או פלופ alum כיתוב an אינסטגרם סרטון בינואר 2023. "פלוטון 30 דקות. טיפול באור אדום 12 דקות. סאונה 20 דקות. צניחה קרה [three] דקות."

בקליפ, הצופים יכלו לראות את כריסטינה מתאמנת על אופני הפלוטון שלה כשהמצלמה פונה אל החדר המלא, הכולל עמדת משקל, לחיצת ספסל ונוף מדהים של החצר האחורית שלה. לאחר מכן, משקיעת הנדל"ן הראתה את מכשיר הטיפול באור אדום שלה, המשמש לריפוי שרירים, לפי WedMD.

לאחר מכן, כוכבת הריאליטי לקחה את הצופים לטיול בחוץ לסאונת העץ שלה, שנמצאת ליד הבריכה שלה, שם היא אוהבת לטבול בעקבות שגרת הבוקר שלה.

כריסטינה עברה לגור בבית המרהיב עם בעלה, ג'וש הולביוני 2022, היא פרצה בזמנו דרך אינסטגרם.

"חוגגת ומתמקמת", היא כתבה אז את הפוסט שלה. "אובססיבי לחלוטין לגבי הבית החדש שלנו. … לבסוף, כל התיבות מסומנות. עשינו רשימת משאלות של כל דבר שרצינו בבית ואז למחרת, הרישום הזה מחוץ לשוק הופיע לפנינו. מפגין במיטבו. לבית הזה יש את הוויברס הטוב ביותר אי פעם, הגיע הזמן להפוך אותו לשלינו."

גם שמותיהם של כריסטינה וגם של ג'וש רשומים כבעלי הבתים בשטר, על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשר.

מלבד משכנם הציורי בקליפורניה, בני הזוג גם מבלים מדי פעם בביתה של כריסטינה בטנסי. ה כריסטינה בארץ כוכב שנפתח בעבר אֲנָשִׁים על למה היא אוהבת להתרחק מהחוף המערבי לפעמים ולבלות בדרום.

"התאהבתי בטנסי כשלקחתי את הילדים לשם באוקטובר לבקר את החבר והתזונאי שלי קארה קלארק, שעברה לשם לאחרונה", אמרה לרשת במאי 2021. "טנסי היא מדהימה, והאנשים שם כל כך נחמדים… להיות שם בחוץ בכל הארץ הזו הזכיר לי את זיכרונות הילדות האהובים עלי, שנשארו בקיץ בחווה של סבא וסבתא שלי. הרגשתי כל כך חסר דאגות ואהבתי להוציא את הארבעים שלהם ולהסתובב עם בני הדודים שלי בכל האדמה".

ילידת אנהיים חולקת את ילדיה הגדולים, בתה טיילור ובנה בריידן, עם בעלה לשעבר טארק אל מוסא והילד הצעיר שלה, בנה הדסון, עם בעלה לשעבר נמלה אנסטד.

כעת, כשהיא נשואה באושר לג'וש, כריסטינה ומשפחתה המשולבת אוהבים לצאת להרפתקאות יחד בשני הבתים שיפוץ בריאות הבעלים של המחבר. עם זאת, בין כל הכיף, כריסטינה מבטיחה שהיא תשמור על משטר האימון שלה בבית.

גלול בגלריה כדי לראות תמונות בחדר הכושר האישי של כריסטינה!קישור מקור