צ'יפ, ג'ואנה גיינס תבעה על עסקת ספרים בסכום של מיליון דולר לפחות

צ'יפ, ג'ואנה גיינס תבעה על עסקת ספרים בסכום של מיליון דולר לפחות

שְׁבָב ו ג'ואנה גיינס' סוכנות ספרות לשעבר תובעת את בני הזוג Fixer Upper תהילה, בטענה שהם לא הצליחו להסתדר עם עסקה של חמישה ספרים שחתמו ב-2017, על פי דיווחים רבים.

כוכבי HGTV לשעבר זכו לדירוג של Vigliano Associates כשהם הסכימו לעסקה של 12.5 מיליון דולר למחבר חמישה ספרים עבור הוצאת מעצמת HarperCollins, כאשר הסוכנות לקחה 7.5% מהתשלומים מהזוג.

צ'יפ וג'ואנה סיפקו את שני הספרים הראשונים, אבל דיוויד ויגליאנו טוען כי בני הזוג "רקחו תוכנית" כדי לצאת מהעסקה לשלושת המאמצים הספרותיים הבאים שלהם.

מסמכי בית המשפט טוענים שהעסקה המקורית חלה על ספרים שחיברה ג'ואנה, אבל הזוג ניסו להחליף את צ'יפ כמחבר של אחד הספרים תוך ביטול מאמץ נוסף לחלוטין.

בעיתוני בית המשפט גם טוענים שג'ואנה חתמה עם סוכן ספרותי אחר עבור ספרה האחרון, הסיפורים שאנו מספרים: כל חלק מהסיפור שלך חשובאשר שוחרר ב-8 בנובמבר 2022. Vigliano אמרה שהם צריכים להיות אלה שמרוויחים מהכסף שהיא עשתה והם דורשים לפחות מיליון דולר פיצויים.

"ג'ואנה וצ'יפ גיינס ממתגים את עצמם כנוצרים מוסריים שפועלים לכאורה בצורה אתית… שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת", ציינה הסוכנות בהגשתם לבית המשפט.

במהלך השנים, צ'יפ וג'ואנה כתבו סדרה של זיכרונות, שיתפו מתכונים בספרי בישול וחברו ספרי ילדים, עם 10 כותרים ביניהם.

ג'ואנה כתבה ספר עם ילדיה בשנת 2019 בשם אנחנו הגננים, מספר את הסיפור על איך המשפחה הקימה גן ביחד והתגברה על מכשולים בדרך. בשנה שלאחר מכן, היא המשיכה עם ספר ילדים שני, העולם צריך את מי שעשית להיותשואבת מהחוויות שלה בהיותה אמא ​​לחמשת ילדיה: דרייק, אלה רוז, דיוק, אמי קיי וקרו.

"הרעיון לספר הזה נוצר בהשראת הילדים שלי. אחת ההנאות הכי גדולות שלי כאמא הייתה לראות אותם גדלים ומשתנים והופכים למי שהם", שיתפה עליה ג'ואנה בלוג מגנוליה בשנת 2020. "ובין חמשתם, כולם הופכים להיות אנשים שונים מאוד – באהבתם ובאי-אהבתם, באיך שהם ניגשים למצבים, איך הם פותרים בעיות ופשוט איך הם מתנהלים ביום יום שלהם."

בקשר פנה לנציגים של צ'יפ וג'ואנה, כמו גם ל-Vigliano Associates בעניין.

קישור מקור