צ'יר'ס ג'רי האריס אישום ומשפט פורנו ילדים: מה שאנחנו יודעים

צ'יר'ס ג'רי האריס אישום ומשפט פורנו ילדים: מה שאנחנו יודעים

מעודדת נבארו לשעבר ירמיהו "ג'רי" האריסשזכה לתהילה בעונה הראשונה הפופולרית ביותר של נטפליקס של לְעוֹדֵדהותיר את המעריצים ואת חבריו המעודדים בקולג' המומים כשנעצר באשמת פורנוגרפיית ילדים בספטמבר 2020. כעת, הוא נידון ל-12 שנים מאחורי סורג ובריח, בקשר יכול לאשר.

הכוכב הפורץ, הידוע באופיו האופטימי בסרטי הדוקוס העוקבים אחר צוות העידוד התחרותי של מכללת טקסס, הואשם גם בשידול למין ובתמונות מיניות מפורשות מקטינים. האריס הכחיש את כל ההאשמות. הנה כל מה שאנחנו יודעים.

ההאשמות נגד ג'רי האריס

על פי התלונה הפלילית שהוגשה בספטמבר 2020, שהושגה על ידי בקשר, האריס לכאורה "שידל שוב ושוב תמונות וסרטוני פורנוגרפיה לילדים" משני נערים בני 13 שהם אחים תאומים. אחד הנערים טען שהאריס "שידל ממנו מין אוראלי" ב"שירותים באירוע מעודדות" בו השתתפו שניהם.

אחד הנערים טען ש"האריס יצר איתו קשר תחילה באינסטגרם ב-2018", לפי המסמכים. בצילומי מסך של שיחת ה-DM שלהם לכאורה, האריס שאל לכאורה את הילד בן כמה הוא והילד הגיב, "13 לימאו". האריס הגיב לכאורה, "אוקיי יש לך תמונות?" לאחר שהילד שאל, "איזה סוג של תמונות", האריס הגיב לכאורה, "תמונת פנים [sic]"ושלל."

בתחרות עידוד במרכז הכנסים בפורט וורת' בפברואר 2019, האריס ביקש לכאורה מאחד הבנים לבוא איתו לשירותים וביקש ממנו לבצע מין אוראלי.

בשנה שלאחר מכן, אמם של הקורבנות מצאה את ההודעות לכאורה בטלפון שלהם ודיווחה על האריס.

האריס נעצר ב-17 בספטמבר 2020, בביתו בנאפרוויל, אילינוי, על ידי הבולשת הפדרלית.

לפי התלונה, האריס הודה בפני גורמי אכיפת החוק ב-14 בספטמבר כי ביקש וקיבל פורנוגרפיית ילדים מ-10 עד 15 קטינים לפחות, שידע שהם קטינים. בתלונה נכתב כי האריס גם הודה שקיים יחסי מין עם ילד בן 15 במהלך תחרות ב-2019.

"אנחנו חולקים באופן מוחלט על הטענות שהועלו נגד ג'רי האריס, שלכאורה התרחשו כשהיה נער", אמר דובר של האריס בהצהרה ל מגוון בספטמבר 2020. "אנו בטוחים שכאשר החקירה תושלם העובדות האמיתיות יתגלו".

האריס התמודד עם ארבע סעיפי אישום של ניצול מיני של ילדים, סעיף אחד של פיתוי של אישה, סעיף אחד של קבלת וניסיון לקבל פורנוגרפיה של ילדים וסעיף אחד של נסיעה במטרה לעסוק בהתנהגות מינית עם קטין.

בדצמבר 2020, האריס הודה תחילה בחפותו בכל האישומים, בקשר אושר בזמנו.

גזר הדין וגזר הדין של ג'רי האריס

האריס הודה בסופו של דבר בקבלת פורנוגרפיית ילדים ובנסיעות מתוך כוונה לעסוק בהתנהגות מינית בלתי חוקית, על פי הסדר טיעון שהושג על ידי בקשר. לפני גזר הדין שלו, האריס עמד בפני עד 50 שנות מאסר בסך הכל בגין שני האישומים. ב-6 ביולי, האריס נידון ל-12 שנות מאסר, ולאחר מכן שמונה שנות שחרור בפיקוח בית המשפט, אישר עוזר פרקליט ארה"ב של המחוז הצפוני של אילינוי, ג'וזף ד. פיצפטריק. בקשר.

האם ג'רי האריס בעונה 2 של לְעוֹדֵד?

האריס מופיע בעונה השנייה של לְעוֹדֵד וההאשמות נגדו, כמו גם מעצרו, מתועדות בתוכנית. מכיוון שחוליית העידוד של נבארו קיוותה לזכות בתואר הלאומי ה-15 שלהם, האריס נעצר בזמן צילומי העונה השנייה.

הפרק החמישי של העונה, שכותרתו "ג'רי", מתרכז סביב ההאשמות נגד האריס, כולל ראיונות עם התאומים המעורבים ותגובות חבריו לקבוצה והמאמנים.

קישור מקור