ציר הזמן היחסים של אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס

ציר הזמן היחסים של אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס

מערכת יחסים ברכבת הרים. אוליביה ווילד ו ג'ייסון סודייקיס הפך מאחד הזוגות הכי סולידיים בהוליווד לאקסים באמצע מאבק משמורת מבולגן.

ה אל תדאגי יקירי במאי ו טד לאסו כוכב נפגש לראשונה בזמן שהשתתף ב-a סאטרדיי נייט לייב מסיבת הגמר במאי 2011.

הם התארסו בינואר 2013, בזמן שהם קיבלו את פניהם ילד ראשון, הבן אוטיס, ב-2014 והילד השני, הבת דייזי, ב-2016.

למרות היותו מאורס, ג'ייסון התעקש שהם לא ממהרים לקשור את הקשר. "אנחנו קשורים ברצינות", היא אמרה העריכה בשנת 2016. "לפני שיש לך ילד, נישואים הם המחויבות וההבטחה האולטימטיבית אחד לשני, ואז ברגע שיש לך ילד, זה כמו, 'אוי, אנחנו כבר מחויבים והבטחנו'".

בנובמבר 2020, אוליביה וג'ייסון זעזעו את העולם כשהודיעו שהם נפרדו וביטלו את האירוסין של שבע השנים שלהם. "הפיצול קרה בתחילת השנה", גילה מקורב לצמד אֲנָשִׁים בזמן. "זה היה ידידותי, והם עברו לשגרת הורות משותפת נהדרת. הילדים הם בראש סדר העדיפויות והלב של הקשר המשפחתי”.

מאוחר יותר הרהר ג'ייסון על הפיצול שלהם במהלך ראיון עם GQ מגזין ביוני 2021.

לאחר שהודה שהוא הגיע ל"תחתית" בעקבות הפיצול שלהם, ג'ייסון אמר שהוא עדיין מעבד את כל מה שירד. "אני אקבל הבנה טובה יותר של הסיבה בעוד שנה, ואחת טובה עוד יותר בשנתיים, ואחת גדולה עוד יותר מכל חמישה", אמר לפרסום. "זה יהפוך מלהיות… ספר של חיי להפוך לפרק לפסקה לשורה למילה לשרבוט."

"זו חוויה שאתה או לומד ממנה או מתרץ עליה," ה אנחנו המילרים המשיך השחקן. "אתה לוקח קצת אחריות על זה, נותן לעצמך דין וחשבון על מה שאתה עושה, אבל אז גם מתאמץ ללמוד משהו מעבר למובן מאליו מזה".

כעת, לאחר שבני הזוג עזבו את זה, הם מצאו את עצמם בעיצומו של מאבק משמורת מגעיל.

המשיכו לגלול כדי לראות את ציר הזמן של מערכות היחסים של אוליביה וג'ייסון.

קישור מקור