ציר הזמן של ארוסתו של 90 יום טיפאני, רונלד ליחסים

ציר הזמן של ארוסתו של 90 יום טיפאני, רונלד ליחסים

לא נועד להיות. טיפאני פרנקו ו רונלד סמית נתן למעריצים הצצה לרומנטיקת רכבת ההרים שלהם בזמן שהופיעו ארוס בן 90 יום.

טיפאני ורונלד הכירו דרך חברים משותפים בינואר 2017 בזמן שהייתה בחופשה בדרום אפריקה. לאחר שישה חודשים בלבד של היכרויות, הזוג התארס.

הם עשו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי במהלך העונה הראשונה של ארוס 90 יום: הדרך אחרתשתיעד את המעבר קצר המועד של טיפאני לדרום אפריקה עם בנה, דניאל, בזמן שהתכוננה להינשא לרונלד ב-2018.

זמן קצר לאחר שניסתה את הקשר, טיפאני נכנסה להריון ובחרה לחזור לארצות הברית כדי להעניק לילדיהן עתיד טוב יותר. היא ורונלד המשיכו לשמור על נישואים מרחוק לאחר שקיבלו את פני בתם, קרלי, ביולי 2019.

מערכת היחסים שלהם נפלה ב-2020 כשהזוג נאלץ לשמור על נישואים למרחקים ארוכים כאשר רונלד עסק בבעיות הנוגעות לאשרת ה-CR-1 שלו, המאפשרת לבן/בת הזוג של אזרח ארצות הברית להיכנס למדינה באופן חוקי.

במהלך עונה 6 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?טיפאני פתחה כיצד הטבע למרחקים ארוכים או נישואיהם וגורמים אחרים מעמיסים על מערכת היחסים שלהם.

"COVID באמת העביר את הנישואים שלי דרך הסחיטה", אמרה אם לשניים בכתב הוידוי שלה. "אני לבד נשאר להתמודד עם הכל ולהיות אחראי על הכל. רונלד כרגע לא תומך רגשית, הוא לא תומך כלכלית. לא פעם רונלד מציע, 'היי, תן ​​לי לקנות חיתולים לקרלי. היי, תן ​​לי לשלוח לה בגדים. או תן לי לשלוח לך כסף עבור בגדים'. שום דבר. וזה כל כך מתסכל כי זו לא רק האחריות שלי. לא הכנתי את התינוק הזה לבד."

לאחר ביקור אצל עורך דין גירושין בינואר 2020, טיפאני הסכימה לפנות לייעוץ זוגי על מנת לתקן את נישואיהם. עם זאת, היא הסתירה את העובדה שהיא לא מתכננת להשתמש בכרטיסי טיסה שקנתה עבורה, עבור קרלי ודניאל כדי לבקר את רונלד בדרום אפריקה. כשרונלד נודע על החלטתו של ילידת מרילנד לבטל את הטיול, הוא התעצבן ואמר שהיא "מתנשאת".

הזוג היה מופעל וכבה עד שהם הפסיקו אותו רשמית בנובמבר 2022.

המשיכו לגלול כדי להסתכל אחורה על מערכת היחסים הסוערת של טיפאני ורונלד.

קישור מקור