ציר הזמן של יחסים ג'סטין והיילי ביבר לאורך השנים

ציר הזמן של יחסים ג'סטין והיילי ביבר לאורך השנים

כנראה שלעולם לא היינו מנחשים את זה ג'סטין ביבר בסופו של דבר יתחתן היילי בולדווין אם שאלתם אותנו לפני שש שנים, אבל מבט אחורה על ציר הזמן של מערכת היחסים שלהם מוכיח שהשניים האלה תמיד היו הסוף. מהחברות שלהם בת יותר מעשור ועד לחיבורים המהבילים שלהם ועד סוף סוף להיות רציניים ולומר, "אני כן", שני הכוכבים עברו הרבה ביחד ויצאו הרבה יותר חזקים מהצד השני.

מעריצים רבים האמינו שהביבס יסתיים עם סלינה גומז לאחר שראיתי אותם עוברים מהפעלה לכיבוי שוב ובחזרה במשך שנים. אבל בעוד הרומנטיקה הזו התגלגלה באור הזרקורים, אהבתם של היילי וג'סטין גדלה מאחורי הקלעים. בספטמבר 2018, הם זעזעו את המעריצים כשקשרו את הקשר בטקס קטנטן ופרטי בבית המשפט בניו יורק. שנה אחת לאחר מכן, הם ערכו חתונה וקבלת פנים מסורתיים יותר כדי לחגוג את אהבתם מוקפים בחברים ובני משפחה ב- Montage Palmetto Bluff בבלופטון, דרום קרוליינה. "לפני שנה הייתה לנו החתונה הכי טובה. הלוואי ויכולתי לחיות את היום הזה שוב ושוב", זרחה היילי באינסטגרם כדי להנציח את יום השנה השנתיים שלהם בספטמבר 2020.

בימים אלה, הזוג "מאוהב יותר מתמיד", אמר בעבר מקור בקשר. "אם מישהו פקפק במערכת היחסים שלהם, לראות אותם משגשגים במהלך ההסגר צריך סוף סוף להרגיע את הסרבנים האלה. הם בילו ממש 200 ימים ביחד", המשיך המקורב. הצמד בילו את זמנם ב"בישול, הזמנה ולבישת מכנסי טרנינג פחות או יותר 24/7", ולמרות שסוג כזה של בידוד יכול להעמיס על כל מערכת יחסים, הוא למעשה חיזק את שלהם.

"שניהם באמת מסתמכים על אמונתם בעת צרה, ומגיפה כמובן גרמה להם להעריך מחדש את מה שחשוב להם", הוסיף המקור. "עבורם, המשפחה והנישואים שלהם תמיד בראש הרשימה. הם באמת מרגישים כל כך ברי מזל שיש להם אחד את השני בזמנים האלה." אנחנו לא יכולים לחכות לראות איך הם ומשפחתם יחד ממשיכים לגדול!

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות כיצד מערכת היחסים של ג'סטין והיילי התפתחה במהלך השנים.

קישור מקור