ציר הזמן של יחסים מקנזי, ג'וש מקי של אמא נוער OG

ציר הזמן של יחסים מקנזי, ג'וש מקי של אמא נוער OG

זה היה די טרמפ. מקנזי מקי ו ג'וש מקי הוצגו לראשונה לצופים ב 16 ובהריון עוד בשנת 2011, ומעריצים יכלו לראות את מערכת היחסים שלהם מתפתחת אמא נוער OG מאז שהיא הצטרף למופע ב-2019. למרות שהם היו בתוכנית רק שתי עונות לפני שהיא עברה מבנה מחדש מורשת אמא מתבגרתלרומנטיקה שלהם בהחלט היו עליות ומורדות בלשון המעטה.

בני הזוג חולקים שלושה ילדים – גאנון, ג'קסי וברונקס – והם נשואים, הגישו בקשה לגירושין והתארסו שוב תוך מספר שנים. הם הפסיקו את זה במאי 2020, כשמקנזי הודה שגירושים לא היו בחירה קלה.

"למשפחה שלי יש [never] ראה [a] גירושים," היא גילתה בלעדית בקשר באפריל 2020. "אני לא אומר שזה הפעיל עליי לחץ, אבל זה רק דורות ודורות. אני אהיה הראשון [to] להתפצל [a] מִשׁפָּחָה." למרות זאת, היא חושבת שהנושא היה עולה הרבה יותר מוקדם אם הם לא היו מקימים משפחה. "זה היה קל," היא אמרה. "הֱיה שלום."

באותו ראיון, כוכב הריאליטי הראה אהבה לג'וש והתפרץ על איזה הורה טוב הוא. "בין אם הוא היה בעל טוב או לא, הוא תמיד היה אבא טוב מאז שהתחתנו", אמרה. "[The kids] אוהב את ג'וש."

לאחר הפיצול במאי 2020, ההורים בילו זמן בהתמקדות בידידות שלהם ובסופו של דבר הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם. מקנזי אישרה שהם חזרו להיות ביחד כשפרסמה על יום הנישואין ה-7 שלהם דרך אינסטגרם באוגוסט אותה שנה.

עם זאת, הזוג שוב הפסיק את זה ביולי 2022. "עם כל ההודעות שאני מקבל והכתבות שיוצאות, רציתי שתשמעו מה קורה ממני לבד. לפעמים דברים עובדים ולפעמים, לא משנה כמה קשה אתה נלחם, זה פשוט לא מסתדר", אמרה לה מקנזי אינסטגרם עוקבים לגבי הפיצול ב-26 ביולי.

"אני שוברת שתיקה לגבי ג'וש, ומסיימת אותי. אני תמיד אכבד אותו כאבא של הילדים שלי אבל הגיע הזמן שאמצא את המאושר שלי", הוסיפה.

עיין בגלריה שלנו למטה כדי ללמוד הכל על מערכת היחסים של הצמד.קישור מקור