ציר הזמן של מערכת היחסים של ג'סטין טימברלייק וג'סיקה ביל: 2007 עד עכשיו

ציר הזמן של מערכת היחסים של ג'סטין טימברלייק וג'סיקה ביל: 2007 עד עכשיו

מתריס בסיכויים של זוגות מהרשימה! מאז שנפגשנו לפני למעלה מעשור, טימברלייק ג'סטין ו ג'סיקה ביל הלכו חזק. אבל זה לא אומר שלא היו להם נקודות קשות במהלך השנים. בערך באותו זמן שהם גילו שהם מצפים לבנם השני – אותו הם קיבלו בברכה ביולי 2020 – הם גם עברו שערוריית מחשב כף יד גדולה.

בנובמבר 2019, זמר "SexyBack" נצפה מחזיק ידיים עם הכוכב שלו אלישה ויינרייט. למרות שג'סטין התעקש שהפגנת החיבה שלו הייתה טעות שיכור, הוא רצה ליישר את השיא ולחזור לחסדיה הטובים של ג'סיקה. בתחילת דצמבר הוא פרסם התנצלות פומבית ברשתות החברתיות.

"אני מתרחק מרכילות כמה שאני יכול, אבל עבור המשפחה שלי אני מרגיש שחשוב להתייחס לשמועות האחרונות שפוגעות באנשים שאני אוהב", כתב בפוסט באינסטגרם. "לפני כמה שבועות הפגנתי נפילה חזקה בשיפוט – אבל תן לי להיות ברור – שום דבר לא קרה ביני לבין הקוסטר שלי".

הזמר המשיך, "הייתי צריך לדעת טוב יותר. זו לא הדוגמה שאני רוצה לתת לבן שלי. אני מתנצל בפני אשתי ומשפחתי המדהימים על שהעבירו אותם למצב מביך שכזה, ואני מתמקד בלהיות הבעל והאב הטוב ביותר שאני יכול להיות. זה לא היה זה."

למרות שהמעריצים הריעו את הכוכב על כך שהוא משלים על טעותו, מקורות אמרו שההתנצלות שלו לא בהכרח באה מרצונו. "הוא אומר שהוא מתכוון לעשות את זה בכל מקרה, אבל ג'סיקה דחפה את ג'סטין לצאת בהצהרה פומבית", אמר מקורב. בקשר בזמן. "זה היה הכרחי לתדמית שלו, אבל חשוב מכך, צעד נוסף בהצלת נישואיו. יש לו עוד הרבה עבודה לפניו".

למרות הפניה הפומבית של ג'סטין להציל את נישואיו, נאמר כי בני הזוג נתקלו בבעיות הרבה לפני שערוריית ה-PDA. מאז, נראה שהם עובדים על הנישואים מאחורי הקלעים – ולאחרונה הם הפכו את הבן סילאס לאח גדול כשקיבלו את פניהם של תינוק מס' 2. ג'סטין וג'סיקה שמרו את ההיריון שלהם בסוד, אבל בקשר אישרו את חדשות התינוק שלהם ביולי 2020. "הם סיפרו למעט מאוד אנשים. זה באמת קירב אותם שוב", אמר מקורב.

בשנת 2022, השניים כיכבו באותה תוכנית טלוויזיה ונראו יחד לעתים קרובות יותר. ג'סיקה מגלמת את קנדי ​​מונטגומרי בסדרת Hulu ממתק זה מבוסס על הרג ב-1980. זמר "Cry Me a River" משחק תפקיד קטן אך משמעותי כסגן החוקר.

עיין בגלריה למטה כדי לראות את ציר הזמן המלא של מערכת היחסים שלהם.

קישור מקור