ציר הזמן של מערכת היחסים של לורן ואלכסיי Brovarnik של ארוס 90 הימים

ציר הזמן של מערכת היחסים של לורן ואלכסיי Brovarnik של ארוס 90 הימים

לורן ברוברניק (לבית גולדסטון) ובעלה, אלכסיי בברוורניקעשו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי במהלך עונה 3 של סדרת הריאליטי המצליחה ארוס בן 90 יום.

מאז הצגתם בתוכנית, המעריצים זכו לראות את הזוג מתאהב עד מעל הראש והופכים להורים, אבל לא בלי כמה רגעי אבן דרך בדרך.

היפהפייה הברונטית ואלכסיי, שכרגע מככבים לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימיםנפגש לראשונה במהלך טיול תגלית.

כשהם נעשו יותר רציניים, אלכסיי הגיע לארצות הברית ובסופו של דבר עברו בני הזוג לפלורידה כדי שיוכלו לגור קצת עם הוריה של לורן בזמן שהם מנסים לחסוך כסף עבור ביתם העתידי המשותף. בני הזוג נישאו באמריקה ובישראל ו מתגוררים כעת במיאמי.

באוקטובר 2019, הזוג הודיע ​​שהם מצפים לילדם הראשון המשותף. ה חדשות מרגשות הגיע לאחר שלורן גילתה כמה היא רוצה להרחיב את הגידול שלהם.

"זה רגע סוריאליסטי בחיינו. מבחינתי, אני רואה הרבה אנשים שאני מכיר (באופן אישי) מכריזים על חדשות מרגשות משלהם, ועכשיו, זה תורי", סיפר כוכב הריאליטי. Us Weekly.

"אני נרגש, מבועת, מעל הירח, עצבני ועוד הרבה יותר! אלכס הוא השותף הטוב ביותר שאי פעם יכולתי לבקש במהלך התקופה הזו", היא התפרצה. בתמונה ששיתפו, אלכסיי הניח עליה במתיקות את ידיו גבשושית גדלה.

כמה חודשים לאחר מכן, ה זוג שיתפו דיוקנאות מתוך "נסיך או נסיכה"חשיפת מגדר בנושא, המכריזה שהם מצפים לתינוק מקפץ.

"היינו קצת מופתעים, מיותר לציין, אבל לא היינו צריכים את זה אחרת. ואנחנו פשוט לא יכול לחכות לפגוש את הבן שלנו במאי הקרוב", אמרה איש הטלוויזיה לעוקביה. "לורן הייתי קצת בהלם, אבל ידעתי את זה", צייץ אלכסיי בפוסט שלו באינסטגרם באותו זמן.

ב-14 באפריל, 2020בנם הגיע, וציפורי האהבה לא יכלו להתרגש יותר לפגוש את הקטנה שלהם, שי יוסף בוברניק.

שי מקבל עכשיו טעימה מההתרגשות הזו אחרי שהפך לאח גדול. במרץ 2021, לורן ואלכסיי הודיעו שהם מצפים לתינוק מספר 2. מאוחר יותר קיבלו השניים את פניהם של התינוק השני שלהם, בנם אשר נח ברוברניק, יחד באוגוסט 2021, 16 חודשים לאחר ששי נולד.

"באמת יום חמישי אסיר תודה!! בייביבוטן הגיע, הרבה [earlier] מהצפוי!" לורן כתבה באינסטגרם בעקבות לידה של ילדם השני, תוך שימוש ב-"Babyboten", שהוא כינוי שפירושו בעברית בוטן תינוק. "בשל נסיבות מסוימות, הוא נמצא בטיפול נמרץ, אבל מתאושש היטב. אנחנו לא יכולים לחכות להחזיר אותו הביתה ולהתחיל את הפרק הבא כמשפחה בת 4 נפשות!"

המשפחה המשיכה לגדול כאשר לורן ואלכסיי קיבלו את פני התינוק מספר 3, הבת אריאל רעיה, בספטמבר 2022.

"לגלות את המגדר בחדר הלידה היה אפילו יותר מיוחד ממה שיכולנו לדמיין", כתב אלכסיי באמצעות מדיה חברתית בזמן שהכריז על הגעתה של בתם. "תודה לחצי הטוב שלי @lorenbrovarnik על שהפכת אותי לגבר המאושר ביותר בחיים."

גלול דרך הגלריה כדי להסתכל אחורה על ציר הזמן של מערכת היחסים של לורן ואלכסיי!

קישור מקור