ציר הזמן של מערכת היחסים של פול וקארין

ציר הזמן של מערכת היחסים של פול וקארין

עליות וירידות. ארוס בן 90 יום זוּג פול שטאהל ו קארין שטאהלה (לבית מרטינס) הייתה מערכת יחסים סוערת ורוב מסע האהבה שלהם תועד במספר עונות של סדרת הריאליטי של TLC.

הזוג הוצג לראשונה למעריצים באוגוסט 2017 בעונה 1 של הספין-אוף ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. התוכנית נועדה לתעד את א ארוס בן 90 יום זוג – המורכב מאזרח אמריקאי אחד וזר אחד – כשהם נפגשים אישית בפעם הראשונה, כי רבים מהם נפגשו באינטרנט ויצאו למרחקים ארוכים. עד סוף העונה, רוב הזוגות קיוו להיות מאורסים כדי שיוכלו להתחיל בתהליך אשרת K-1, שיאפשר לזר להיכנס באופן חוקי לארצות הברית כארוסה או ארוסה של אזרח אמריקאי בתנאי שהזוג מתחתנים תוך 90 יום מהגעת הזר.

"אני עומד ללכת לאזור מרוחק מאוד באזור האמזונס", אמר פול בווידוי שלו במהלך הטקס לפני 90 הימים בכורה של הסדרה. "מעולם לא יצאתי מהארץ לפני כן בחיי. יש בזה הרבה סיכונים. יכולתי לקבל מחלה מיתוש ולמות, יכולתי להיאכל על ידי פיראנה. למה בעצם אני אצא ליער הגשם של האמזונס מכל המקומות? אני לוקח סיכון עצום ושם את חיי על קו האהבה".

יליד לואיוויל, קנטקי, המשיך, "לא היה לי את המזל הטוב ביותר במערכות היחסים העבר שלי כאן מקומית. בגדו בי, חוויתי חברות לא נאמנות. הרבה דברים שליליים, כאוטיים. נכווה שהרבה פעמים בהחלט משפיע על כל אחד. אז התחלתי להסתכן באינטרנט. עברתי על כמה אפליקציות היכרויות שונות והתחלתי להתרחב יותר לעבר אחת שלמעשה התמקדה יותר בהיכרויות לטיניות מכיוון שלרוב האוכלוסייה שם יש ערכי משפחה טובים וחזקים מאוד. דיברתי עם מישהו באינטרנט. קוראים לה קארין."

איש טכנולוגיית המידע תיאר את אשתו לעתיד כ"יפה מאוד". "נפלתי עליה די מהר. יש לה יותר לב מכל אדם שאי פעם פגשתי. היא מושלמת מכל הבחינות," הוא פרץ.

כוכב ה-TLC פירט את חששותיו אם מערכת היחסים שלהם תימשך, תוך ציון תנאי החיים הצנועים של קארין בברזיל, מחסום השפה שלהם והטיול הקשה לעיירה שלה, Tonantins – שנגישה רק באמצעות סירה.

"לפעמים אני חושב, האם אני באמת עושה את זה? האם אני באמת נוסע ליער הגשם של האמזונס כדי לפגוש מישהו? זה מטורף," אמר פול. "אני שם הרבה על הטיול הזה, הרגשות שלי, הלב שלי, הבריאות שלי. אני מקווה שהיא זו שחיפשתי כל חיי". השאר, כמו שאומרים, היסטוריה!

המשך לגלול למטה לציר הזמן של מערכת היחסים של פול וקארין.

קישור מקור