צ'רלבי דין מת בגיל 32: השחקנית סבלה מ"מחלה פתאומית"

שַׂחְקָנִית שרלבי דין מת בגיל 32 לאחר שסבל מ"מחלה פתאומית", אישר מקור בקשר ביום שלישי, 30 באוגוסט.

הדוגמנית, שידועה בתפקידיה ב משולש של עצב ו ברק שחורנפטרה בבית חולים בניו יורק ביום שני, 29 באוגוסט, לאחר שחלתה, אמר נציגה בעבר הוליווד ריפורטר.

אנתוני הארווי/שטרסטוק

התפקיד הגדול ביותר של הכוכב הדרום אפריקאי עד כה הוא משולש של עצב. דין מככב בסרט בבימויו של רובן אוסטלון בתור יאיא לצדו וודי הרלסוןאשר מגלם את הקפטן, ו האריס דיקינסון, משחק את קרל. במאי, דין השתתפה בפסטיבל קאן עם חבריה לקאסט כדי לקדם את הסרט, שעתיד לעלות בבכורה בבתי הקולנוע ב-7 באוקטובר.

הסרט וההופעה של דין מצאו חן בקרב המבקרים במהלך הפסטיבל היוקרתי. "דיקינסון והגיוס לתעשיית הדוגמנות דין מספקים מרכז אבסורדי להפליא לכל זה, משדל הומור ערמומי מתוך זכאותם של קארל ויאיא וההתעוררות ההדרגתית שלהם למציאות של עולם שמחוץ לבועה שלהם", נכתב בביקורת על הסרט של THR.

היה ברור שדין היה אסיר תודה על הקריירה המשגשגת שלה. "איחרתי לפרסם, אבל אני עדיין קולטת הכל", כתבה באמצעות אינסטגרם ב-3 ביוני לאחר שהשתתפה בקאן. "גם לי לא היה מושג מה זה שיחת צילום אבל אני יודע עכשיו hehe תודה לך, @dior @diorbeauty."

לפני כן, היא הרהרה בחוויה הגדולה שחוותה בצילומים. "לא מאמין שהייתה לי השנה הכי טובה שעשיתי את זה באחת התקופות הקשות בחיי", כתב דין ב-29 במאי, והוסיף על הבמאי, "אתה העז, אני אסיר תודה לך לנצח על שבטחת בי. להיות חלק מהגאונות שלך."

הפילמוגרפיה של דין הלכה וגדלה בשנים האחרונות. היא הופיעה ב דם במים ב-2016, ב-2017 אל תישן ובשנת 2018 היא כיכבה ב ראיון עם אלוהים ו אֶשׁנָב. השחקנית, שנולדה בקייפטאון, דרום אפריקה, הופיעה לראשונה על המסך הגדול בסרט הדרום אפריקאי ב-2010 תַפּוּחַ אַדֲמָה והופיע בסרט ההמשך שלוש שנים מאוחר יותר.

כוכבת השער של ווג למעשה הלכה בדרכה של אמה לפני שהסתעפה לסרטים. "אמא שלי הייתה דוגמנית אבל מאוד ביישנית. רציתי להיות שחקנית, ובדרום אפריקה, הדוגמנות הייתה הדבר הכי קרוב לזה", אמרה רֵאָיוֹן בשנת 2013. "לעשות פרסומות בטלוויזיה היה המקום שבו התחלתי."

היא נשרה מהתיכון לאחר שהחלה לדגמן בגיל 14. "הלכתי לבית הספר מוקדם, אז תמיד הייתי הכי צעירה ואף פעם לא הכי גבוהה. קראו לי 'הולכת, קיסם מדבר'", היא נזכרה אז. "להיות רזה מאוד היה משהו ששנאתי בבית הספר."

קישור מקור