קארה באס בהריון עם גיירמו בייבי מס' 1

למישהו יש משהו לספר לכל המעריצים שלה! ארוס בן 90 יום כוכב קארה באס בהריון ומצפה תינוק מס' 1 עם בַּעַל גיירמו רוז'ר.

האמא לעתיד, 29, שיתפה את החדשות הגדולות ביום ראשון, 14 באוגוסט, דרך אינסטגרם.

"בייבי רוג'ר מגיע בסוף נובמבר 2022", היא כתבה את פוסט הווידאו שלה באותו יום, שהציג צילומים שלה ושל גיירמו מערסלים את התינוק שלה.

גם כוכבת הריאליטי ובעלה, 23, פתחו בפני אֲנָשִׁים לגבי תאריך היעד שלהם.

"אנחנו בהריון!" הזוג המאושר אמר לרשת באותו יום. "זה קרה מהר מאוד אחרי שהתחתנו, אבל אנחנו מאוד נרגשים ואנחנו אמורים להגיע בסוף נובמבר. אנחנו מחכים לגלות את המגדר, אז זו הולכת להיות הפתעה נהדרת. תודה לכולם על ההשתתפות במסע שלנו!"

באדיבות משרד הפקיד של מחוז אבלמארל

קארה וגיירמו חשפו את ההיריון שלה לקראת פרק המספר על עונה 9.

לאחר שעשו את הופעת הבכורה שלהם ב-TLC בעונה 9 בבכורה של סדרת המצליחה ב-17 באפריל, קארה וגיירמו קשרו קשר ב-23 ביולי 2021, במחוז אלבמארל, וירג'יניה, אמר פקיד במחוז. בקשר באופן בלעדי.

במהלך חתונתם, בני הזוג ספדו מעומק הלב לאחיו המנוח של גיירמו, חוסה חואקין, שמת מאי ספיקת כליות (שמכונה גם אי ספיקת כליות) רק 35 ימים לפני שהטקס שלהם התקיים. בני הזוג ייעדו לו מושב בשורה הראשונה של חתונתם לכבודו.

ילידת שרלוטסוויל, וירג'יניה, פגשה את גיירמו כשהיא "לקחה עבודה ששלחה אותי לרפובליקה הדומיניקנית" והאב לעתיד חיכה לה, מפגש מקרי שהוביל לאהבה.

פשוט ישבתי ליד שולחן ועבדתי על המחשב שלי עם עמית שלי והמלצר הזה ניגש לשולחן שלנו ואמר, 'גברות, זמן טקילה!'", אמרה בווידוי קודם על איך הם הכירו. "והייתי כמו, 'לעזאזל, הוא חמוד'."

ארוסה 90 יום קארה גיירמו נשוי
באדיבות גיירמו רוז'ר/אינסטגרם

היא ויליד ונצואלה החליפו מספרים, לפני שהשניים עברו בסופו של דבר לגור יחד ברפובליקה הדומיניקנית. שמונה חודשים לאחר מכן, גיירמו העלה את השאלה וקארה אמרה "כן".

ובעוד מגיפת ה-COVID עיכבה את תוכניות הוויזה שלהם ל-K-1 במשך כמעט שנה, הויזה של גיירמו אושרה, והשניים התחילו את 90 הימים שלהם לפני שהלכו במעבר ועכשיו, ציפו לילדם הראשון המשותף.

חבר לקאסט תאי רמוןשנישאה פטריק מנדסהודיעה שהיא בהריון ובדיוק רחוקה כמו קארה.

"אנחנו כל כך נרגשים להודיע ​​שאנחנו מביאים את התינוק הראשון שלנו!" סיפרו השניים אֲנָשִׁים באותו יום כמו גיירמו וקארה. "אנחנו לא יכולים לחכות להיות הורים ואנו אסירי תודה על האהבה והתמיכה של כל מי שהיה חלק מהמסע שלנו!"

שני הזוגות יחשפו פרטים נוספים על ההריונות שלהם במהלך חלק ראשון של פרק המספר על עונה 9, ששודר לראשונה ב-TLC ביום ראשון, 14 באוגוסט, בשעה 20:00קישור מקור