קארה של ארוס 90 הימים, גילרמו בן ניקולס: תמונות תינוקות

קארה של ארוס 90 הימים, גילרמו בן ניקולס: תמונות תינוקות

ארוס בן 90 יום כוכבים קארה באס ו גיירמו רוז'ר הם רשמית הורים לאחר שקיבלו את פני התינוק מספר 1, בן מקסים בשם ניקולס אנטוניו, ב-3 בדצמבר 2022.

"אנחנו מבלים את הימים מאז לידתו ביראת כבוד מוחלטת עד כמה אנחנו כבר אוהבים אותו וכמה הוא באמת מתוק", הודיעה אז האם הטרייה באינסטגרם. "תודה על כל האיחולים וההודעות."

בעוד הורות היא מסע חדש עבור ארוס בן 90 יום בוגרים, בני הזוג נהנים מהחיים החדשים שלהם כמשפחה בת שלוש נפשות.

"כולנו עשינו הרבה עקומות למידה תלולות בשבועיים האחרונים", עדכנה קארה את העוקבים שלה מאוחר יותר באותו החודש. "אבל לא יכולתי להיות יותר גאה להרגיש כמו ניקולס ואני באמת הגעתי לטוב למדי בהנקה. תמיד שמעתי נשים מדברות על כמה זה מיוחד אבל עד שהוא היה בזרועותיי לא הבנתי כמה זה באמת קסום".

קארה וגיירמו זעזעו את המעריצים לצד חברי הזכיינית, תאי רמון ו פטריק מנדסלאחר ששני הזוגות הודיעו על ההריונות שלהם ביום הדיווח באוגוסט 2022.

"בייבי רוג'ר מגיעה בסוף נובמבר 2022", כתב לה יליד וירג'יניה פוסט וידאו באינסטגרם באוגוסט 2022, שהציג צילומים שלה ושל בעלה מערסלים את גבשושית התינוק שלה.

ההורים שבקרוב נפתחו לארח שון רובינסון על ציון הדרך המרגש מאוחר יותר באותו ערב. "16 שבועות, היום," היא פרצה. בני הזוג TLC בחרו להמתין לתאריך היעד שלהם כדי לגלות את המין.

קארה וגיירמו עשו את הופעת הבכורה שלהם ב- ארוס בן 90 יום זיכיון באפריל 2022, לאחר שהזוג נפגש כשקארה יצא לטיול ברפובליקה הדומיניקנית, שם במקרה עבד יליד ונצואלה.

"ממש ישבתי ליד שולחן ועבדתי על המחשב שלי עם הקולגה שלי והמלצר הזה ניגש לשולחן שלנו ואמר, 'גברות, זמן טקילה!'" היא סיפרה למפיקים על איך הם הכירו. "והייתי כמו, 'לעזאזל, הוא חמוד'."

הזוג החליף מספרים לפני שבסופו של דבר עבר לגור יחד ברפובליקה הדומיניקנית. שמונה חודשים לאחר מכן, גיירמו הציע נישואין וקארה חזר לארצות הברית כדי להתחיל להגיש בקשה לויזה K-1 שלו.

עונה 9 של הסדרה תיעדה את בני הזוג כשהם מתמודדים עם החיים החדשים שלהם יחד בעיר הולדתה שרלוטסוויל, וירג'יניה. בקשר אישר שהזוג התחתן ב-23 ביולי 2021, וחתונתם הגרמנית באר הול התרחשה במהלך פרק ביולי 2022 בסדרה ארוכת השנים.

המשך לגלול כדי לראות ארוס בן 90 יום מככב את אלבום התינוקות של קארה וגיירמו, ניקולס.קישור מקור