קארה Delevingne מרגישה 'בלי בושה' על התנהגות 'מוזרה' ב-BBMAs

הסבר *התמונות* האלה! קארה דלווינגן התייחסה להתנהגות ה"מוזרה" שלה כלפי מייגן תי סטליון ו דוג'ה חתול במהלך פרסי המוזיקה של בילבורד.

"זה מה שאני עושה," ה יחידת המתאבדים שחקנית, 29, אמרה במהלך הופעה ב תוכנית הלילה בכיכובו של ג'ימי פאלון ביום חמישי, 28 ביולי. "פשוט ממש התרגשתי… חייתי את החיים הכי טובים שלי, אבל אנשים מצאו את זה קצת מוזר. אנשים מוצאים אותי קצת מוזר, אבל זה אני. אין בושה."

הדוגמנית ציינה שאמנית ה-"WAP", בת 27, "ביקשה ממני לבוא איתה" בזמן שהייתה בלאס וגאס עם כמה חברים.

"ממש רציתי לראות [Megan] לשחק", המשיך יליד בריטניה. "לא ידעתי שאני הולך לשבת או לעשות משהו, חשבתי שאני פשוט אבוא לראות אותה משחקת".

קארה הודתה שהיא קצת מופתעת כשהגיעה ל-BBMAs וגילתה שהיא יושבת במיקום מעולה. "נכנסתי ויש לי מושב בשורה הראשונה, ואני אומרת, 'אני לא נועדתי להיות כאן'", היא צייצה.

תמונות מה השטיח האדום של האירועשהתקיים ב-15 במאי, הראה את קארה זורקת לאוויר את הרכבת של שמלת שני החלקים של מייגן.

"עזרתי לה ועשיתי את זה", ערים של נייר השחקנית אמרה על הרגע הוויראלי. "הלכתי כמו, 'כן ילדה!' המרתי אותה, בהיותי אשת הייפ".

MEGA

ברגע שנכנסו, היו תמונות של מחבת שחקנית נקלעת לכאורה לשיחות עם אמנית "מלכת הקוניאק". קארה אמרה שהיא "עזרה לה לנהל שורות" לפני הנאום שלה על הבמה, וזו הסיבה שהיא תקועה כל כך קרוב.

באותה תקופה, מעריצים פנו לטוויטר כדי לשתף את הבלבול שלהם בנוגע למעשיה של קארה בתערוכת הפרסים. ציוצים רבים התבדחו שהתנהגותה של הדוגמנית הפכה את "האינטרנט לא נוח". בעוד כמה אנשים חשבו שהיא "מזיקה" לאמנית "הוט גירל קיץ", אחרים חשבו שהיא פשוט עוזרת לחברה שלה.

מייגן נראתה יחסית לא מוטרדת מקארה והמשיכה לבצע את "Plan B" ו"Sweetest Pie" על הבמה. היא אפילו זכתה בפרס לאמנית הראפ הנשית המובילה.

"כולם בקטגוריה הזו מנצחים, ואני מרגישה שכולנו עבדנו כל כך קשה כל השנה, עבדנו קשה כבר הרבה זמן", אמרה ילידת טקסס במהלך נאומה. "וזה פשוט כל כך נחמד להיות מוערך ומוכר על ידי בני גילך וחוגג על ידי בני גילך וחוגג על ידי התומכים שלך. וזה כל מה שיש לי להגיד!"

קישור מקור