קארה Delevingne עשתה לעצמה שם בתעשייה! ראה את השווי הנקי שלה, משפחה ועוד

דוגמנית ושחקנית קארה דלווינגן עושה הכל – והשווי הנקי שלה מוכיח זאת. למרות שנשרה מהפנימייה בגיל צעיר, ילידת בריטניה הבטיחה להוריה שהיא תמצא עבודה והיא עשתה זאת! המשיכו לגלול כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על המשפחה, השווי הנקי, העבודה ועוד של קארה דלווינגן.

משפחת קארה דלווינגן

ה יחידת המתאבדים שחקנית נולדה ל צ'רלס דלווינגן, מפתחת נכסים ואמה, פנדורה סטיבנס. בעוד אביה לא גדל עשיר, אמה הייתה בתו של איל הוצאות לאור ג'יין שפילדגברת ממתינה ל הנסיכה מרגרט.

כשגדלה, קארה הסבירה שההתמכרות להרואין של אמה הייתה רגע מכונן בילדותה. "זה מעצב את הילדות של כל ילד שלהורה שלו התמכרות, אתה גדל מהר מדי כי אתה הורה להורים שלך", אמרה אָפנָה ביוני 2015. "אבל זה לא משהו שאתה משתפר ממנו, אני לא חושב. אני יודע שיש אנשים שהפסיקו והם בסדר עכשיו, אבל לא בנסיבות שלי. היא עדיין נאבקת".

קארה דלווינגן ג'וב

ממסלולי ההמראה ועד למסך הגדול, קורות החיים של קארה מוערמים. מלבד הופעה בתצוגות אופנה של שמות גדולים כמו שאנל ובורברי, היא הופיעה בהרבה סרטים.

השחקנית הופיעה בסרטים כגון אנה קרנינה ו מחבתוגם נכנס לאחרונה ליקום DC בעיבוד המסך הגדול של יחידת המתאבדים.

Cara Delevingne שווי נקי

לפי שווי נקי של סלבריטילקארה שווי נכבד של למעלה מ-28 מיליון דולר.

עם מי יצאה קארה דלווינגנה?

בעוד הקריירה של קארה הצליחה, היא יצאה עם הרבה סופרים במהלך השנים. הדוגמנית עוסקת בקשרים אמיתיים ואינה מאמינה בתיוג המיניות שלה. "ברגע שדיברתי על הנזילות המינית שלי, אנשים היו כמו, 'אז אתה הומו'. ואני אומרת, 'לא, אני לא הומו'", אמרה זוֹהַר בשנת 2017.

קארה יצאה שקרניות קטנות ויפות כוכב אשלי בנסון מ-2018 עד 2020. בעוד שהזוג עורר שמועות על אירוסין, סגנון חיים אישר את הפיצול במאי 2020.

אשלי בנסון מציגה לראשונה קעקוע לכבוד החברה קארה דלווינגן"אף אחד לא רצה שזה יהיה נכון", הסביר מקורב בהתייחסו למעגל החברים המשותפים שלהם. "הם היו נהדרים ביחד – צמד דינמי – וכולם אהבו להיות בסביבה. בגלל זה זה כל כך קשה".

לפני הרומן שלה עם אשלי, קארה נקשרה רומנטית לשמות מרכזיים בתעשיית הבידור כמו מיילי סיירוס ו הארי סטיילס.

קישור מקור