קודי בראון, בני זוג, דרמה לילדים

קודי בראון, בני זוג, דרמה לילדים

מציאות דרמטית. למרות הרצון להצטייר כמשפחה מאושרת הלאה נשות אחות, קודי בראוןלמשפחה של היו הרבה דרמה במהלך השנים.

ריב אחד גדול במשפחה הוא בין אשתו הראשונה של קודי, מרי בראוןואישה שנייה, ג'נל בראון. בעוד קודי ומרי הסכימו לקיים נישואים פוליגמיים לפני שקשרו את הקשר, היא הבהירה שהיא לא מתרגשת מכך שג'אנל תהיה האישה השנייה שמצטרפת לנישואיהם.

עוד לפני שהפכו לנשות אחיות, מרי וג'אנל הכירו זו את זו מכיוון שג'נל הייתה נשואה בעבר לאחיה של מרי, אדם ברבר. מאמינים שקודי המשיכה במערכת יחסים עם ג'אנל כאשר נישואיה לאדם הסתיימו, והם החלו את החיזור שלהם זמן קצר לאחר מכן.

בעוד שכמה מעריצים חושבים שקודי הלך מאחורי גבה של מרי כדי להמשיך בחיזור עם ג'אנל, הפטריארך בראון פגע עוד יותר באשתו הראשונה כשתחילה תכנן להתחתן עם ג'אנל ביום ההולדת של מרי.

נראה שמרי גם שפשפה את ג'אנל בצורה לא נכונה, מכיוון שאשתו השנייה של קודי האשימה את מרי בהערות נבזיות עליה מספר פעמים. בספר המשפחה להיות נשות אחיותחשפה ג'אנל שניקיון הבית היה נקודת מחלוקת בין שתי נשותיו הראשונות של קודי.

בעוד שאמא לשישה הסבירה בספר שהיא נהנית לחיות לבד כי היא יכולה לדחות את הניקיון והכלים, היא טענה שמרי וקודי התלכדו אליה והתעקשו שתנקה את הבית בלילה כדי שהצמד יהנה מזה. הבוקר.

סכסוך נוסף במשפחת בראון הוא בין ג'אנל, קודי ואשתו השלישית, כריסטין. המתח בין קודי לנשותיו גבר כשהתגרש ממרי כדין להתחתן עם אשתו הרביעית, רוביןבשנת 2014. הזוג התחתן באופן חוקי כדי לאמץ את ילדיה ממערכת יחסים קודמת.

הנשים, במיוחד כריסטין וג'אנל, הבהירו שהן לא רוצות שרובין תצטרף למשפחה, למרות שקודי פטר את רגשותיהן והתחתן איתה בכל מקרה.

בנוסף, קודי הסתכסך עם קומץ מילדיו. במהלך א נשות אחות עד הסוף בפברואר 2022, ג'אנל חשפה כי לקודי יש מערכות יחסים מתוחות עם "[several] שֶׁל [his] יְלָדִים." היא אמרה שהקרע נבע מ"הדרכים שלו [COVID-19] החוקים ירדו".

המשיכו לגלול כדי לקרוא על סכסוכי משפחת בראון.

קישור מקור