קודי בראון טוען כי כריסטין לא דיברה על נשותיהם

קודי בראון טוען כי כריסטין לא דיברה על נשותיהם

שני צדדים לכל סיפור. נשות אחות פַּטרִיאַרך קודי בראון טענה אותה אקסית כריסטין בראון הייתה רעה כלפי אחיותיה, נשותיה, כולל ג'נל בראון.

"כריסטין לא דיברה ג'נל ומרי לשנתיים אליי", אמר קודי, בן 53, בקליפ מהפרק הבא של יום ראשון, 1 בינואר. "זו הסיבה שהייתי מתוסכל, זה כאילו אתה כל הזמן אומר לי שאני שוכב עם האויב."

בעוד קודי הצהיר בעבר שאשתו השלישית לשעבר עצרה אותו מלהתפייס עם אשתו הראשונה מרי בראון וסירב לאם אישה רביעית רובין בראוןילדיו של כריסטין, בת 50, המשיכו להכחיש את האשמותיו.

"לא הייתי מרושע. לא התכוונתי לאף אחד," ה בישול עם רק כריסטין אמר כוכב. "לא ידעתי שהתרחקתי מרובין כמו שמרי אמרה שעשיתי. לא ידעתי שעשיתי את הדברים האלה. לא ניסיתי לעשות דבר כזה".

היא המשיכה ואמרה שרובין, 43, יכלה להרגיש נמנעת מהאופן שבו כריסטין לא "נתנה לה להיכנס כמו שהיא [would have] מבוקש."

בנוסף לטענותיו נגד כריסטין בכל הנוגע למרי, בת 53, ולרובין, קודי טענה עוד שיש לה בעיות עם ג'אנל.

"אני מבין שלג'אנל יש ניואנסים או מוזרויות או מה שלא יהיה, אבל אני אוהב אותה ואני עדיין במערכת היחסים הזו איתה", אמר למארח סוקניה קרישנן. "ואתה אומר לי שהיא התעללה בך."

עם זאת, בחודשים מאז פרידתם של כריסטין וקודי, היא וג'אנל, בת 51, הוכיחו שהם קרובים יותר מאי פעם.

"זה הוסר מהתווית של 'אחות אחות' ואנחנו רק חברים, אבל אנחנו יותר קרובים מחברים כי גידלנו ילדים ביחד", אמרה ב- קליפ נפרד מהפרק הקרוב. "אני לא יודע אם ג'אנל ואני נוכל להיות נשות אחיות אם אנחנו לא נשואים לאותו בחור."

ג'אנל הדהדה את תחושתה של כריסטין באומרו, "כריסטין היא באמת, בראש שלי, ההגדרה של אישה אחות."

בזמן שקודי המשיך לקרוא לאקס שלו על יחסה לנשותיו האחרות, אחת השאלות של סוני בנוגע להאשמות שהוא מעדיף את רובין באמת הרגיזה את כוכב הריאליטי.

"ביליתי שנתיים בהאזנה [Christine s–t talk]," הוא אמר. "זה כמו, תקשיב, אתה מגיע למצב שאתה מתחיל להבין על מי אתה יכול לסמוך ומה אתה יכול להגיד ומה אתה לא יכול להגיד", והוסיף ש"ברור" במי הוא סומך, אבל הוא סירב לנקוב בשמות.

חלק 2 של נשות אחיות: אחת על אחת tell-all משודר ביום ראשון, 1 בינואר, ואחריו חלק 3 ב-8 בינואר ב-TLC.קישור מקור