קודי בראון נאלץ 'להאמין' בפוליגמיה

לא בעניין? נשות אחות כוכב כריסטין בראוןדודה של קריסטין דקר מסכימה עם דעתה של אחייניתה הגדולה גוונדלין בראון שאבא קודי בראון היה "כריח את עצמו להאמין" בפוליגמיה.

"אני חושב שככה זה עם רוב הגברים. אני באמת. הם מאמינים שהם חייבים", אומרת קריסטין בקשר בראיון וידאו בלעדי. "ראיתי את זה בכמה מהאחים שלי ושזה ממש קורע להם את הלב לא להצליח. וכך, אני מניח שבמידה רבה, אולי קודי באמת מרגיש כמו כישלון".

ה חמישים שנה בפוליגמיה ההערות של המחבר מגיעות שבועות ספורים לאחר שבתם של קודי וכריסטין, יחד עם חברתה שרה, נקטו TikTok Live לארח שאלות ותשובות של מעריצים שבו אחד העוקבים שאל אם קודי "מתעלל בחיים האמיתיים כמו שהוא [Sister Wives]."

"זה בערך אותו דבר. הוא קצת יותר נחמד בתוכנית", הגיבה גוון, בת 21, מחוץ למסך. "הוא השתפר הרבה מאז, כאילו, הוא באמת מתרפא, ואני ממש גאה בו. אני חושב שהמאמץ שיש לו כל כך הרבה נשים והכריח את עצמו להאמין במשהו שהוא לא באמת מתאים לו, קצת הפך אותו לאדם נסער ולא מאושר".

בעוד קריסטין – שמסייעת דרכה לקורבנות של פוליגמיה קואליציית הבחירות השניות מלכ"ר – מסכימה עם גוונדלין, היא מספרת בקשר ש"הבראון לא היו עושים את הדבר הפוליגמי הזה אם הם לא האמינו בזה".

שלולית קוף פרוד/קובל/שטרסטוק (

"הרבה משפחות רבות אחרות שעזבו, הן אמרו שלעולם לא היינו עובדים בפוליגמיה אם לא היינו מאמינים שצריך", היא מוסיפה. "אז זו כפייה, וכן, זה מצער אותי שהייתי כל כך שמח אחרי שעזבתי ואני כל כך שמח בשביל כריסטין. … אני כל כך שמח שהיא יצאה משם."

קריסטין – שהודיעה על פרידתה מאב ל-18 בנובמבר 2021 – הייתה בת 49 בזמן גירושיה, שלדברי קריסטין זה בערך באותו זמן שבו עזבה גם את אורח החיים הפוליגמי.

"אנחנו מתבוננים בילדים שלנו ובמה שהם עוברים והם סובלים. היא עם הילדים שלה ומה שקודי לא חלק ממנו ואיך הוא מתייחס אליהם או לא, ואיך הוא מתייחס לילדים האחרים ולילדים של ג'אנל. ואנחנו רואים את כל הדינמיקה הזו", אומרת קריסטין על ההיגיון מאחורי הנשים שעוזבות באותו שלב בחיים. "כפי ש [the kids are] גדלים ויוצאים… הם יוצאים מכאן, הם עושים את זה, הם עושים את החיים ואנחנו צריכים לעשות את זה גם כן."

קישור מקור