קודי בראון, רובין התחילו עסקים חדשים בלי מרי, ג'אנל

קודי בראון, רובין התחילו עסקים חדשים בלי מרי, ג'אנל

נשות אחות' קודי בראון נראה שהיא מוכיחה שוב את האישה הזו רובין בראון עשוי להיות "האהוב" שלו על ידי פתיחת מיזם עסקי חדש איתה, תוך אי הכללה של נשים אחיות מרי בראון ו ג'נל בראון.

קודי ורובין ביקשו להקים חברה בשם Dabsark Entertainment, LLC ב-17 במאי 2022, מכיוון שהם רשומים כחברים עיקריים בתיק העסקי ממחוז Coconino, אריזונה, שהתקבל על ידי בקשר. מרי וג'אנל לא נכללו כחברים.

כשרובין הקימה את חברת התכשיטים המקוונת שלה, My Sisterwife's Closet, קודי וארבע נשותיו היו רשומים כחברים ברישיון העסק של המותג שנסגר מאז. אבל הפעם נראה שהמיזם כולל רק קודי ורובין.

קודי האשים בכך ששיחק פייבוריטים עם רובין, שאליה התחתן כחוק ב-2014 למרות העובדה שהיא הייתה האחרונה מבין ארבעת בנות זוגו שהצטרפו למשפחה, מאז שנישאו רוחנית ב-2010.

הוא התגרש מאשתו החוקית הראשונה, מרי, לה התחתן ב-1990, כדי שיוכל להינשא כחוק עם רובין. קודי אימצה אז באופן חוקי את שלושת ילדיה של רובין מנישואיה הראשונים לבעלה לשעבר דיוויד ג'סופ – בן דיוויד דייטון ובנות אורורה אליס ו בראנה רוז.

הפטריארך המשפחתי נשאר נשוי רוחנית למרי, ג'אנל ו כריסטין בראון. כריסטין עזבה את קודי בנובמבר 2021 לאחר למעלה מ-25 שנות נישואים, ואמרה שהשניים "התפרקו". בתוך ה טריילר לעונה 17 שֶׁל נשות אחות ששוחרר ב-8 באוגוסט 2022, אמרה כריסטין בכתב וידוי, "אני מרגישה שלקודי, רובין חשובה יותר."

"הסכמתי להיות אישה אחות, אבל הסכמתי להיות אישה שווה", המשיכה האם לשישה.

"לעולם לא אעשה שום דבר למשפחה הזו כדי לפגוע בה. הלוואי שאנשים יוכלו לראות את זה", חשפה רובין בכתב וידוי לאחר שככל הנראה חשה אשמה על ההחלטה של ​​אחותה אחותה.

קודי ונשותיו רכשו יחד ארבע חלקות אדמה מחוץ לפלגסטף, אריזונה, בשנת 2018, המכונה Coyote Pass, שם תכננו לבנות מתחם. כריסטין עזבה את Coyote Pass על רקע הפילוג שלהם "הכי טוב שאני יכול לתת היום זה פשוט להעמיד פנים. אני לא רוצה לעבור לנכס, אני רוצה לחזור ליוטה", אמרה במהלך עונה 16 oו אחות נשות.

נראה שגם כריסטין הטילה צל על מערכת היחסים ההדוקה של קודי ורובין, והוסיפה, "למה שארצה לגור באותו נכס עם נישואים לא מתפקדים, שם יש לו נישואים מתפקדים במלואם? מי בכלל ירצה לחיות ככה?"

קישור מקור