קודי בראון ריב עם הבנים גאריסון, גייב: עדכונים

קודי בראון ריב עם הבנים גאריסון, גייב: עדכונים

מתח מתמשך. נשות אחות כוכב קודי בראון מסוכסך עם בניו גייב וגריסון. גלה את כל מה שצריך לדעת על הריב של קודי עם בניו למטה.

עם מי מבניו של קודי בראון הוא מסתכסך?

לקודי יש כרגע מערכת יחסים מתוחה עם "[several] שֶׁל [his] ילדים", אישה ג'נל בראוןשאיתו קודי חולק את גייב וגריסון וארבעה ילדים נוספים, אמר במהלך חלק 2 של התוכנית נשות אחות לספר הכל בפברואר 2022.

איך התחיל הריב של קודי בראון עם ילדיו?

ג'אנל הוסיפה כי השבר נבע מ"הדרכים שלו [COVID-19] החוקים ירדו". עם זאת, נראה שחילוקי הדעות שלו היו בעיקר עם גייב וגריסון.

"[We’re] לא טוב. לא מדבר, "אמר קודי עליהם במהלך המספר. "זה כמו אחת מאותן מערכות יחסים שבהן אנחנו צריכים לעשות הרבה עבודה."

"אני קובע חוקים, אתם מצייתים להם. אני מבין שהשניים האלה היו צריכים את החיים החברתיים שלהם", הוסיף. "אני לגמרי מבין את זה. אבל במקרה הזה, COVID שונה", הוסיף. "זה שינה הכל עבור כולם, והם רוצים שהכל יהיה אותו דבר."

"אנחנו צריכים טיפול," אמר קודי למארח סוקניה קרישנן בזמן. "הגעתי לנקודה שבה אני כל כך כועס על מה שקרה שאנחנו לא מתקשרים. ואני חושב שגם הם".

למה גייב בראון וקודי בראון מסתכסכים?

בפרק בינואר 2022, גייב התעקש שהוא וחברתו, פייטון, יהיו מסוגלים לראות אחד את השני במהלך המגיפה מכיוון שהיא התבודדה. לאחר שקודי אמר שהוא לא רגוע עם העובדה שהוא לא יכול להיות בטוח שפייטון עוקב אחר פרוטוקולים הקשורים ל-COVID באותה תקופה, גייב אמר, "אני לא יכול להוציא את פייטון מהמשוואה."

"בסדר, אני מבין את זה, גייב. כלומר, גבריאל, הבעיה האמיתית כאן היא שהיית צריך לבחור בין שאני אבוא או לראות את החברה שלך", הגיב קודי, מה שהרגיז את גייב.

"למה?" שאל גייב. "מדוע קיבלתי את ההחלטה הזו?"

"נמאס לי מזה. זה ממש הורס את המשפחה שלנו, "אמר גייב למצלמות בכתב וידוי על מגבלות ה-COVID של קודי.

למה גריסון בראון וקודי בראון מסתכסכים?

כמו גייב, גאריסון התווכח עם קודי על שמירה על שלו חיי חברה במהלך COVID. כתוצאה מכך, גאריסון עבר מרכוש משפחתו בשנת 2021 לאחר שהמתח בעונה 16 רתח. הוא המשיך לרכוש בית של 329,000 דולר, בן ארבעה חדרי שינה, שני חדרי רחצה, באריזונה.

מה תרם לריב של קודי בראון עם ילדיו?

גורם נוסף לקרע של קודי עם כמה מילדיו היה "לבלות את כל זמנו" עם אשתו הרביעית רובין בראון.

"הוא בילה את החגים עם רובין וילדיה", סיפר בעבר מקור Us Weekly בינואר. "הוא אפילו לא ניסה לתכנן תוכניות עם האחרים. כל הנשים היו מאוד נפרדות לחגים, בילו עם המשפחות שלהן".

בעוד שג'אנל שיתפה בפרק בינואר 2022 שנראה כי קודי רומזת שהיא לא "נזהרת" בנוגע לחיים החברתיים של גייב וגריסון, קודי הגיבה, "אני חושב שאתה מבין את התמונה הגדולה שיש לי, ואני רוצה שתכבד את זה, בסדר?"

"אתה יודע, לעזאזל," ירתה ג'אנל בחזרה, לפני שחשפה שהיא תבלה את חג ההודיה 2020 עם הילדים שלהם במקום קודי.

קישור מקור