קודי בראון של נשות האחות קורא לכריסטין בראון 'שחקנית משחק'

שחקנים הולכים לשחק? נשות אחות כוכב קודי בראון קרא לגרושתו, כריסטין בראון"שחקן משחק" בנישואיהם.

"בתחילה, הבעיה שלי הייתה שחשבתי שכריסטין משחקת משחק", אמרה קודי, בת 53, על הדרך שבה כריסטין, בת 50, פעלה בנישואיהם בקטע טיזר ששותף על ידי Us Weekly מיום ראשון, 18 בדצמבר, המיוחד נשות אחיות: אחד על אחד. "ולכן, הייתי אמביוולנטי."

בפירוט הבעיות בנישואיהם, הסביר הפטריארך בראון, "מהרגע שהתחתנו [there was] מָנִיפּוּלָצִיָה. פיטום. התפרצויות זעם. רק דברים של התנהגות."

אב ל-18 נזכר אז ברגע שבו כריסטין התפרצה עליו לכאורה כשניסה לתקן בעיות עם מרי בראון ושאר בני המשפחה.

"חלק מהמשחקים שהתרחשו היו דברים כמו כשעברנו לפלגסטף, אריזונה, ניסיתי להתפייס עם מרי", אמר קודי למארחת. סוקניה קרישנן. "מרי נתנה לי מתנת יום הולדת ממש מגניבה ואני במקום הזה, מספרת ג'אנל [Brown]קריסטין ו רובין [Brown] שאוכל להתפייס עם מרי".

הוא טען שכריסטין – איתה הוא חולק ילדים אספין27, מיקלטי26, פאדון24, גוונדלין21, יסבל19 ו באמת, 12- "איבדה את ה-s-t שלה" ופעלה במהלך התכנסות קבוצתית.

"היא באה למסיבה משפחתית [that day] ועוזב לצעוק לאחד הילדים שהיא הייתה בנישואים חסרי אהבה", ה TLC אישיות משותפת. "זה שנתיים לפני שהיא מעיפה אותי".

בעודו הרהר על האופן שבו כביכול הגיבה כריסטין לניסיון של קודי להתפייס עם אשתו הראשונה, הוא אמר "יש משהו לא בסדר במערכת היחסים בין מרי לכריסטין".

כריסטין גם שיתפה את הצד שלה בסיפור בקליפ, וטענה שקודי יצר דרמה על ידי השוואה בין ארבע נשותיו.

לאחר מכן היא שקלה את מצב הנישואים שלהם לפני שהודיעה שעזבה אותו בנובמבר 2021. "אני חושבת שמבחינתו הוא יהיה בסדר אם רק היו לנו חברים אפלטוניים, לגמרי אפילו לא חברים [relationship]," ה מבשלת עם רק כריסטין כוכב משותף. "אלה לא נישואים."

בינתיים, מרי, בן 51, הסכים עם טענתה של כריסטין שקודי השווה באופן קבוע את נשותיו.

"חשבתי שזה ממש לא מגניב [of Kody to compare us]," הודתה אמו של אחד בספיישל הכל. "אני לגמרי מבין את התגובה של כריסטין. אף בעל לא צריך להשוות אישה אחת לאחרת.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

קצת יותר משנה לאחר שכריסטין הודיעה שהיא עזבה את קודי, בקשר אושר באופן בלעדי ג'אנל, 53, וקודי הפסיקו את זה ב-9 בדצמבר 2022. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", טען מקורב והוסיף כי אמא לשישה "גדל ממנו."

איש העסקים מאוחר יותר אישר את הפיצול בסוף הפרק ב-12 בדצמבר של תוכנית הריאליטי של המשפחה, חושף, "אני נפרד מג'אנל, ואני גרוש מכריסטין".

קישור מקור